Presunúť na hlavný obsah

Kráľovnej popu sa už nepodobá: Honba za mladosťou z nej urobila úplne inú ženu, Madonna desí vlastných fanúšikov

Zahraničné celebrity

Starnutie je prirodzená súčasť života, nedá sa zastaviť. Dá sa len spomaliť. Mnohé ženy (a nielen ony!) tak siahajú po kvalitnej kozmetike a podstupujú rôzne estetické zákroky. Problémom je, keď sa honba za mladosťou vymkne spod kontroly, napríklad ako Madonne, ktorá už nemá zábrany snáď pred ničím…

Keď začínala, svet jej ležal pri nohách. V 80-tych a 90-tych rokoch atakovala horné priečky hitparád, bola legendou vtedajšej hudobnej scény, nebol nik, kto by nepoznal Madonnu, svojím štýlom obliekania udávala trendy… v 80-tych rokoch mladé dievčatá a ženy siahali po sieťovaných pančuchách či masívnych náhrdelníkoch s krížom po vzore slávnej speváčky, ktorá svojou tvorbou prepísala dejiny populárnej hudby, za čo si vyslúžila titul "kráľovnej popu". 

Dlhé roky jej sedel ako uliaty, vydávala jeden album za druhým, vo veľkom koncertovala, jej globálna popularita raketovo stúpala. Spolu s ňou však stúpala i speváčkina túžba po mladistvom vzhľade. 

Prečítajte siSnúbenca a otca svojich detí vymenila za oveľa mladšieho partnera: Ani to herečke k šťastiu nestačilo

Madonna sa nikdy netajila tým, že na svojom výzore si veľmi zakladá a viackrát pripustila, že si uvedomuje aj prekročenie určitých medzí… Dnes má 64 rokov, na ktoré absolútne nevyzerá. Honba za dokonalosťou z nej spravila úplne inú ženu, ktorú už nepoznávajú ani jej najvernejší fanúšikovia. 

Príkladom je speváčkin Instagram, na ktorom sa bežne objavujú negatívne komentáre týkajúce sa jej prezentácie. Ľudia Madonnu kritizujú za prehnanú obsesiu a výstrednosť, ktorá častokrát prechádza do vulgárnosti.

Prečítajte siVečerná rutina, s ktorou do rána omladnete: Takto získate vzhľad o pár rokov mladšej a neprezradíte svoj vek

"Kde je moja Madonna? Vráťte ju späť, prosím. Stratila si ma…" znie jeden z komentárov pod interpretkinou sériou fotiek, na ktorých upriamuje pozornosť na svoje prednosti v erotickom kostýme

"Správaj sa na svoj vek, nie na číslo svojich topánok," znie ďalší nepriaznivý komentár na Madonninom účte s vyše 18 miliónmi sledovateľov. Zdá sa, že speváčka sociálnym sieťam úplne prepadla, hojne využíva filtre, retuš a dá sa povedať, že za každú cenu a do čo najväčšej miery sa snaží zaujať.

O tom, že prekročila pomyselné hranice, svedčia aj ostatné reakcie fanúšikov. Niektorí si myslia, že sa zbláznila, iní sa obávajú o jej psychické zdravie a nájdu sa aj takí, ktorých proste desí. Dnešná Madonna sa jednoducho nepodobá tej, ktorú kedysi titulovali ako "kráľovnú popu".

A čo si myslíte vy? Je podľa vás Madonnina prezentácia na sociálnych sieťach je v poriadku?

spolu hlasovalo 831 ľudí

Áno
94
Nie
737

- Najčítanejšie -