Presunúť na hlavný obsah

Po tom, ako prelomila mlčanie, prišla o najdôležitejšieho muža života: Jennifer Aniston ako najstatočnejšia žena Hollywoodu

Zahraničné celebrity

V polčase svojho života zvykneme bilancovať a prehodnocovať a iná nie je ani hollywoodska herečka Jennifer Aniston, ktorá po 50-tke obnovila kontakt so svojím otcom. Po dekádach odcudzenia si k sebe znova našli cestu (v roku 2020), ktorú však, bohužiaľ, ukončila smrť Johna Anistona. Herečka tak prišla o najdôležitejšieho muža, akého kedy mala. Stalo sa tak krátko po tom, ako celému svetu odhalila svoje súkromie.

Jennifer Aniston prišla o svojho otca -  Johna Anthonyho Anistona - ktorý odišiel na onen svet ako 89-ročný.

"Otecko, John Anthony Aniston, bol si jedným z najkrajších ľudí, akých som kedy poznala. Som nesmierne vďačná, že si do neba odišiel v pokoji a bezbolestne. A tiež 11. septembra, ako inak! Vždy si mal perfektné načasovanie. Tento dátum pre mňa bude mať ešte väčšiu hodnotu než predtým. Budem ťa milovať až do konca." Týmito slovami sa Jennifer rozlúčila s otcom, po ktorom zdedila herecký talent. John Aniston bol hviezdou dnes už kultového seriálu Tak plynie čas, ktorý mu priniesol cenu Emmy za celoživotný prínos. 

Herečka o strate svojho rodiča verejne prehovorila v polovici tohto mesiaca. Desaťročia mu nevedela odpustiť, roky mu vyčítala, že ju v dievčenskom veku opustil a už sa nevrátil. Keď mala 10, John odišiel od manželky a matky jeho dcéry. Zo dňa na deň sa po 11 rokoch manželstva vyparil, svoju rodinu vymenil za inú ženu. "Išla som na narodeninovú oslavu a keď som sa vrátila, mama mi povedala: Tvoj otec tu chvíľu nebude,” povedala Aniston v jednom z rozhovorov, ktoré poskytla. Toto obdobie svojho života označila ako najbolestivejšie. “Bol preč na chvíľu… asi rok."

Prečítajte siTýmito nevinnými vetami znižujete svojej polovičke sebavedomie: Aj toto je mnohokrát dôvod nevery

Netrvalo dlho a prišlo na rozvod. "Myslím si, že rozvod moju mamu veľmi poznačil. Bezcieľne prechádzate životom, svoje dieťa dvíhate na ruky so slzami na tvári, nemáte nikoho, kto by vám pomohol. Ale mame aj otcovi som odpustila," povedala herečka magazínu Allure. Uvedomila si, aké náročné a predovšetkým toxické je nosiť v sebe toľko odporu, aké je to bremeno. 

O svoju mamu prišla v roku 2016, tiež s ňou mala veľmi komplikovaný vzťah, takmer sa nerozprávali. Otvorene priznala, že jej mama jej vlastne cez seba ukázala osobu, ktorou byť nikdy nechce. Spomenutému magazínu sa otvorila aj v otázke svojej bezdetnosti. Aniston ako 53-ročná priznala, že po deťoch vždy túžila a aj sa snažila, aby sa stala mamou, no všetky jej pokusy boli neúspešné, čím vyvrátila roky kolujúce špekulácie, že pred rodinou dala zelenú kariére"Boli to absolútne klamstvá. Reči o tom, že som sebecká a že mi ide iba o kariéru. Božechráň, ak je žena úspešná a bezdetná!" krúti hlavou Jennifer. 

Prečítajte siKrása nie je zárukou lásky: S neverou sa stretli aj tieto úspešné a dokonalé ženy

Herečka o svojich trápeniach dosiaľ mlčala a skutočnú pravdu poznali len jej najbližší. No ako tvrdí, už nemá čo skrývať. "Ušiel mi vlak, no cítim skôr úľavu, lebo už nemusím premýšľať nad tým, či by to šlo. Povedala by som, že v dobe, keď som mala 30-40, som si prešla naozaj náročným obdobím. Ale ak by som si ním neprešla, nikdy by som sa nestala osobou, ktorou som," pripustila. Jennifer. Už sa neobáva hovoriť o temných veciach svojho detstva či minulosti, čo z nej robí nesmierne statočnú ženu.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe