Presunúť na hlavný obsah

Ryan Gosling a ženy jeho života: Tento muž má síce špecifický postoj k ženám, no takmer všetky mu vždy ležali pri nohách

Zahraničné celebrity

Je skutočným lámačom ženských sŕdc. S mnohými zdieľaľ vášeň nielen na filmovom plátne, ale aj v súkromí. Kto sú ženy života Ryana Goslinga?

Vždy mal v živote ženy, ku ktorým vzhliadal

S herectvom začínal ako dieťa a už pri ňom aj zostal. Stal sa miláčikom žien a svoj talent potvrdzoval v každej jednej úlohe. Je známy tým, že má v sebe veľkú dávku sebavedomia, pokory, ale aj húževnatosti. V roku 2007 ho za film Half Nelson nominovali na Oscara v kategórii Najlepší mužský herecký výkon v hlavnej úlohe. Ako režisér sa podpísal pod snímku Lost River. 

Jeho vzťahy však nikdy neboli nejako extra preberané, keďže súkromie si stráži. Kedysi randil so Sandrou Bullock, Rachel McAdams. Po jeho boku sa objavila aj Blake Lively, Olivia Wilde, či Emma Stone. Nikdy však tieto zväzky nejako extra bližšie nekomentoval.

"Vyrastal som so silnými ženami a ich počet exponenciálne rastie, ako čas plynie. Či už v súkromnom alebo aj v pracovnom živote. Takže mám tendenciu aj inklinovať k príbehom so silnými ženskými postavami.“

Prečítajte siDcéra kráľovnej Letizie čoskoro zatieni slávnu mamu: Z princeznej Leonor sa stáva krásna a pôvabná slečna

Podľa jeho slov mal vo svojom živote vždy ženy, ku ktorým vzhliadal. V rozhovore pre Evening Standard vysvetlil, ako vyrastal so ženami a že vďaka tomu ľahko videl dvojitý meter a to ako sa k nim spoločnosť rozdielne správa. Čiže celý jeho život nežnejšie pohlavie ovplyvňovalo spôsob, akým myslí, ale aj úlohy, ktoré zastáva. S dlhoročnou partnerkou a hereckou kolegyňou Evou Mendes má dve dcéry.  

"Vždy som mal ženy radšej. Vychovala ma mama a staršia sestra. Nebál som sa zapísať do tanečnej a aj môj život doma sa teraz točí prevažne okolo žien. Najlepšie to vidno, keď máte dcéru. V ranom veku dievčatá, na rozdiel od chlapcov, napredujú míľovými krokmi. Sú lepšie ako muži a aj mňa robia lepším."

Dokonca ani príbeh vzplanutia jeho lásky s Evou Mendez nie je známy. Existujú iba dohady, že sa spoznali počas natáčania filmu Za borovicovým hájom, v ktorom hrali manželský pár. Odvtedy vytvorili silný tandem. Keď sa ho raz novinári opýtali, čo sa mu na Eve páči najviac, odpovedal jasne.

"Je to Eva Mendes. Nič viac nehľadám." 

Jednoduché, romantické a veľmi silné. Aj keď si prešiel rôznymi vzťahovými fázami, ženami jeho života sú jednoznačne Eva a dcérky Esmeralda a Amanda.

Prečítajte siAko bohyňa! Ana de Armas nikdy nevyzerala lepšie než na premiére filmu o Marilyn: Tromfla aj ružovú róbu z Benátok