Presunúť na hlavný obsah

Nikdy som nezapadala do skupiny skvelých dievčat, akými boli celebrity: Selena Gomez uvádza dokument My Mind & Me

Zahraničné celebrity

Americká speváčka a herečka Selena Gomez prichádza s kožou na trh v podobe dokumentu My Mind & Me. Odkrýva v ňom svoj boj so psychickými problémami, ktoré ju viackrát priviedli na pokraj síl.

Americká speváčka a herečka Selena Gomez svoju kariéru odštartovala už ako detská hviezda. Za prelomový moment sa považuje jej hlavná úloha v seriáli Kúzelníci z Waverly. Stala sa idolom mnohých dievčat a po tom, čo začala tvoriť pár so spevákom a lámačom dievčenských sŕdc Justinom Bieberom, jej popularita rástla ešte viac. 

Čítajte: Má po 70-tke, no na jej postave to nebadať. Známa herečka pritom dodržiava najmä jednu vec

Rozchod s Justinom Bieberom ju poznačil

Napriek tomu, že tvorili v tom čase jeden z najsledovanejších párov, ich láska sa viackrát zrútila ako dom z karát. Viaceré rozchody, ktoré otriasli Hollywoodom, boli zároveň sklamaním ich fanúšikov, ktorí ich láske priali. Selena už vtedy riešila zdravotné a duševné problémy a na povrch začali vychádzať prvé informácie o tom, že sa trápi. 
,„Musela som ťa začať nenávidieť, aby som začala milovať samú seba. Toto je naše zbohom,“ zneli slová Seleny, keď pred pár rokmi prišla so songom „Lose You to Love Me“. Už vtedy sa vyjadrila, že chcela, aby jej ex (Justin Bieber, pozn. redaktora), vedel, aké pocity ju ovládajú.

Vráťme sa do roku 2016, keď prvýkrát priznala duševné problémy

Písal sa rok 2016 a Selena pri odovzdávaní cien American Music Awards priznala svoje duševné problémy, kvôli ktorým zrušila turné. Na pohľad život hollywoodskej star, ktorá sa však vo vnútri trápila a bojovala s depresiami, úzkosťou a panickými záchvatmi. Od detstva trpí autoimúnnym ochorením lupus. V roku 2017 podstúpila transplantáciu obličky. 

Hollywood, svet pozlátka, ktorý láka mnohé dievčatá, nie je pre každého. Selena sa snažila natoľko vyhovieť svojim fanúšikom, až zabúdala sama na seba a na svoje zdravie. A práve to, čo prežívala, sa rozhodla dať von – prostredníctvom dokumentu, ktorý mapuje posledných jej šesť rokov. 

„Nikdy som nezapadala do skupiny skvelých dievčat, ktoré boli celebrity. Mojou jednou skutočnou priateľkou je Taylor Swift. Mala som pocit, že do toho sveta nepatrím,“ povedala pre magazín Rolling Stone. 

My Mind & Me

Dokument, v ktorom odkrýva svoju trinástu komnatu a ukazuje svetu svoje najzraniteľnejšie „ja“. Réžie sa ujal Alek Keshishian, ktorý nechcel natočiť klasický popový dokument, ale niečo oveľa viac autentickejšie, skutočnejšie. Dokument je odrazom hľadania sebalásky, sebahodnoty a úprimnosti. Témy, s ktorými sa stretáva čoraz viac dievčat i žien. Selena tak svojou otvorenou a úprimnou spoveďou môže byť motiváciou ako sa vyrovnať s prekážkami, ktoré v živote nastanú.

Mohlo by vás zaujímať: Nevlastnú sestru nikdy neprijali. Princ William a Harry s ňou do dnešného dňa nekomunikujú

Dokument, v ktorom ukazuje svoje radosti i útrapy mal premiéru 4. novembra na platforme Apple TV+. Selena zároveň spolu s ním vydáva aj skladbu s rovnakým názvom My Mind & Me. 

VIDEO: Selena Gomez uvádza autentický dokument My Mind & Me