Presunúť na hlavný obsah

Zakázané ovocie chutí najlepšie: Rodičom Hailey sa Bieber spočiatku nepáčil, dnes žijú v šťastnom manželstve

Zahraničné celebrity

Začiatku vzťahu nemusia byť vždy ružové. Svoje o tom vie populárna dvojica Hailey a Justin Bieberovci. Modelka a spevák si po troch rokoch randenia síce vymenili manželské sľuby, no faktom je, že ich vzťah mohol stroskotať, ešte keď bol "v plienkach".

Na poli svetového šoubiznisu sa Hailey a Justin radia k najobľúbenejším mladým párom. Niet sa čomu čudovať, pravidelne si cez sociálne siete vyznávajú lásku a jej vzájomnosť cítiť pri každej príležitosti, kedy sa objavia či už na prominentnej udalosti, alebo ruka v ruke na ulici. 

Vzali sa na jeseň 2018 v New Yorku, tajne, bez akejkoľvek okázalosti. V septembri tak oslávili 4. výročie svadby, ktorej predchádzalo trojročné randenie. Keď sa brali, sľúbili si, že pri sebe ostanú v zdraví i chorobe. Touto skúškou prešli, keď mali obaja zdravotné ťažkosti, kedy sa navzájom veľmi podporovali. Bolo vidno, že sú absolútne zohratí a nerozluční. Ich láska však nemusela prerásť do takéhoto prekrásneho rozmeru, ohrozená bola hneď zo začiatku. 

Prečítajte siOkúzľujúca Reese Witherspoon nestarne: Vedľa svojej dcéry vyzerá ako jej rovesníčka, ich podoba vyráža dych

Dôvodom boli rodičia modelky, manželia Baldwinovci, ktorým sa dcérin priateľ nepáčil. Justina považovali za veľmi prelietavého, mali ho za mladíka, ktorý rád strieda ženy. Hailey sa o tom rozrozprávala cez sociálnu sieť. "Justin ma chcel pozvať na sushi, tak zvolal mojim rodičom a opýtal sa ich, že či by ma pustili. Oni nesúhlasili," spomína modelka s tým, že v tom čase ešte bývala pod ich strechou. Večeru so slávnym spevákom si teda mala vyhodiť z hlavy. Hailey to ale k Justinovi ťahalo, preto pristúpila na "plán B".  Za podpory staršej sestry Alaie povedala rodičom, že pôjde spať do sestrinho apartmánu, s čím súhlasili. V skutočnosti ale šla na rande s Justinom. "Neprišli nám na to," pochválila sa modelka. 

Prečítajte siMegan Fox má telo snov aj bez hladovania: Inšpirujte sa jej jedálničkom, ktorý pozostáva z piatich jedál denne

Sestry tak oklamali rodičov, no ako sa hovorí, niekedy je lož prospešná. A to je aj prípad Hailey, ktorá v Justinovi našla lásku svojho života, muža, s ktorým plánuje budúcnosť. Pred pár dňami jej venoval láskyplné prianie k narodeninám, ktoré zahrialo pri srdci aj viacerých ich fanúšikov. "Všetko najlepšie k narodeninám môjmu najobľúbenejšiemu človeku. Život je vďaka tebe magický. Som tebou úplne posadnutý, milujem ťa," napísal Bieber manželke, svoje 26. narodeniny oslávili v Tokiu.