Presunúť na hlavný obsah

Julia Roberts a George Clooney majú medzi sebou nádherné puto: 22 rokov sú priateľmi a urobili by pre seba aj to posledné

Zahraničné celebrity

Od chvíle kedy sa prvýkrát stretli, obaja vraj cítili, že budú skvelými priateľmi. Toto ich vzájomné puto bolo vždy oveľa silnejšie ako moment vzrušenia, kedy by rozmýšľali nad sebou ako nad párom. Čo ich spája?

To, čo si medzi sebou vytvorili je vzácnosť

Prvýkrát sa stretli v roku 2000 na natáčaní filmovej snímky Dannyho jedenástka a odvtedy sú vlastne nerozluční. Okamžite si sadli, mali rovnaký štýl humoru, veľkú dávku profesionality, ale aj odviazanosti. 

"Od momentu, čo sme sa stretli, sme sa skvele bavili. Smiali sme sa, uťahovali si jeden z druhého a hneď sme si vytvorili na pľaci mimoriadne príjemnú atmosféru. No napokon aj mimo neho," prezradil George pre magazín People. 

Za posledných 22 rokov si spoločne zahrali ešte v 5 filmoch. Majú medzi sebou krásne puto a sú jasným dôkazom toho, že úprimné kamarátstvo medzi mužom a ženou môže existovať. Keď Julia čakala dvojčatá, natáčali spolu Dannyho dvanástku a namiesto žartíkov sa jej George neustále pýtal, či niečo nepotrebuje a snažil jej vo všetkom pomáhať. 

Čítajte tiež: Svadba v klane Kardashian? Kris Jenner sa so svojím o 25 rokov mladším partnerom údajne zasnúbila

Ak ste si položili otázku, či medzi sebou nikdy nemali nič viac, odpoveď je jednoznačná. Nie, nikdy. 

"Julia bola vždy vo vzťahu, alebo ja som bol vo vzťahu. A navyše sme sa veľmi rýchlo stali priateľmi. To potom nechcete pokaziť veci len pre to, že by medzi vami niečo nevyšlo. Obaja sme jasne vnímali, že by to nestálo za to, aby sme medzi sebou niečo zničili. Naše priateľstvo si vážime a Julia je pre mňa naozaj dôležitá ako človek," povedal Clooney. 

Dnes si z toho často sami robia žarty. V najnovšej snímke Vstupenka do raja, kde hrajú rozvedený pár, ktorý sa znovu zíde, aby prekazil blížiacu sa svadbu svojej dcéry sa mali v jednej scéne pobozkať. No a vraj trvalo šesť mesiacov a 80 záberov než ho natočili. 79 zvyšných sa totiž len smiali. 

"Keď niekoho beriete ako najlepšieho priateľa, viete, čo je za putom medzi vami, skrátka takého veci nie sú prirodzené. No a my sme mali veľký problém to aj zahrať. To, čo sme si medzi sebou vytvorili je vzácnosť."

Mohlo by vás zaujímať: Svojím dcéram zaistila budúcnosť kvôli škandálom. Kto je Kris Jenner, matka, ktorá založila slávny klan Kardashian?