Presunúť na hlavný obsah

Herečka Julia Roberts zažiarila na premiére miniseriálu ako nikdy: Jej úsmev a perfektnú postavu možno len obdivovať

Zahraničné celebrity

Kúzlo oscarovej herečky Julie Roberts bolo vždy neprehliadnuteľné. Všade, kam príde, doslova žiari vďaka svojmu ikonickému úsmevu, ktorý obdivuje celý svet. Inak to nebolo ani v pondelok, kedy sa konalo slávnostné premietanie prvej epizódy miniseriálu Gaslit, v ktorom obsadila jednu z hlavných úloh práve Julia Roberts.

Oscarová herečka Julia Roberts natočila miniseriál, ktorý nesie názov Gaslit a ktorý je dielom televízie STARZ. Stvárnila v ňom jednu z hlavných rolí spolu s hercom Seanom Pennom. 

Gaslit má v Amerike premiéru 24. apríla a v pondelok prebehlo slávnostné premietanie prvej epizódy. Zúčastnila sa jej i hlavná hviezda Julia Roberts a doslova na nej zažiarila!

Viacnásobná držiteľka titulu najkrajšej ženy planéty Julia Roberts prišla na pondelňajšiu newyorskú premiéru plná energie a veľmi pozitívne naladená. Širokých úsmevov mala na rozdávanie a bolo vidno, že premiéru si naozaj užíva. 

Neprehliadnite: Julia Roberts - ikona, ktorá nestarne: Po 50-tke konečne začala žiť naplno, pomohla jej k tomu zmena vo vnímaní tela

Herečka okrem svojho povestného úsmevu zaujala aj outfitom. Pred extravaganciou uprednostnila jednoduchosť v podobe sivého kostýmu. Ten pozostával z bielej blúzky, vlneného saka, vesty a šortiek s károvaným vzorom z dielne Gucci. V krátkych nohaviciach a čiernych lodičkách dokonale vynikli jej dlhé štíhle nohy.  

Hviezda Hollywoodu je známa tým, že necháva nič na náhodu a poctivo sa o svoje telo i zdravie stará. Napríklad dlhodobo a pravidelne posilňuje, pričom veľa času trávi aj v bazéne, v ktorom sa venuje rôznym tréningovým aktivitám. Športovo založený je aj jej manžel Danny Moder, dvojicu tak spája i vášeň k športu.

Prečítajte si: Výnimočné šaty na výnimočný deň: Victoria Beckham ohúrila na synovej svadbe nezvyčajným outfitom

Miniseriál Gaslit zachytáva príbeh inšpirovaný skutočnými udalosťami z čias aféry Watergate. Julia Roberts v ňom hrá Marthu Mitchell, ktorá bola celebritou a manželkou generálneho prokurátora Johna Mitchella. Jeho stvárnil Sean Penn. Mitchell bol blízkym priateľom a podporovateľom Richarda Nixona, niekdajšieho prezidenta USA. Keďže Martha ako prominentná hviezda zbožňuje pozornosť médií, dôjde k situácii, kedy verejne upozorní na účasť prezidenta Nixona v afére Watergate. Toto odhalenie vedie k hotovej lavíne udalostí.