Presunúť na hlavný obsah

Julia Roberts pred dvadsiatimi rokmi a dnes: Táto žena stále nestráca sexappeal a toto je jej recept

Zahraničné celebrity

54 ročná hollywoodska herečka, producentka a trojnásobná mama Julia Roberts roky vyzerá nádherne. Dokonca dnes pôsobí ešte krajšie a spokojnejšie ako pred dvadsiatimi rokmi. Aké je jej tajomstvo?

V starostlivosti o seba treba staviť na dôslednosť

Táto žena skrátka nestrane. Aj vo svojich 54 rokoch vyzerá lepšie ako keď mala 20. A to nejaké invazívne zákroky pri starostlivosti o seba odmieta. Prirodzenosť je niečo, čo vníma ako veľkú výsadu každej ženy. Len ju občas treba trošku podporiť. Starnutie berie s ľahkosťou a jednoducho sa ho rozhodla prijať.

"U mňa v starostlivosti o telo a pleť platí jednoznačne dôslednosť. Harmónia, rovnováha a zdravý životný štýl. To je najviac, čo pre seba môžete urobiť."

Nikdy nejde do postele nalíčená, je verná kvalitným hydratačným séram a neopaľuje si tvár. To je podľa nej kľúčové ak chcete na svojom výzore eliminovať vek. 

"Ženy mnohokrát venujú pozornosť len svojej tvári. A zabúdajú na ruky. Práve tie bývajú často faktorom, kde sa čas na nás podpisuje najviac. Ja rovnako ako pri tvárovej rutine aj na ruky používam kvalitný olivový olej. Pokožka je vďaka nemu krásne jemná a vyživená," prezradila pre CNN Entertainment.

Mohlo by vás zaujímať: Vojvodkyňa Kate prezradila chute princeznej Charlotte: Zdá sa, že v tomto bude jediná, ktorá to zdedí po rodičoch

Julia rada vyzdvihuje svoje prednosti, no s výrazným make - up ju neuvidíte. Pokiaľ nejde o filmovú úlohu. Aj na červený koberec volí jemné, prirodzené tóny. Dokonca aj na pery, ktoré sú akýmsi jej poznávacím znamením, roky používa jeden odtieň rúžu, vďaka ktorému len vylepší ich tvar.

Čo sa týka postavy, samozrejme genetika robí svoje, no nedá dopustiť na pravidelný pohyb a občas siahne po proteínovej diéte, ak sa necíti komfortne. 

"Na raňajky si dávam domácu granolu s gréckym jogurtom, malinami a čučoriedkami, na obed lososa, či kuracie mäso a večer mi už stačí len šalát. Samozrejme, že sa zamýšľam nad tým, čo si položím na tanier."

Štyrikrát do týždňa cvičí jógu a dvakrát si ide zabehať. Takže krásny výzor naozaj niečo stojí. Investíciu vo forme času do seba rozhodne. 

Čítajte tiež: Malá Charlotte je vraj ich vernou kópiou: Čo spája princeznú Charlotte s kráľovnou Alžbetou II. a princeznou Dianou?