Presunúť na hlavný obsah

Talentovaná Slovenka Nina Skalíková a známy raper pôsobia ako ukážkový pár: Ich vzťah paradoxne posilnilo odlúčenie

Slovenské celebrity

Je krásna, úspešná a talentovaná. Meno Niny Skalíkovej sa spája s kvalitnými a nápaditými fotografiami, Slovenke sa pred objektívom objavili aj mnohé celebrity. Okrem kariéry kvitne i jej osobný život, lásku našla v známom interpretovi, no ako sama spomína, ak by neboli vystavení ťažkej skúške, ich vzťah by nebol taký odolný, ako je dnes.

Krásny vzťah sa nemusí začať idylicky. Svoje o tom vedia zaľúbenci Nina Skalíková a Matej Gábriš, ktorý je známy ako Gabryell zo skupiny Nerieš. Prvé dohady o tom, že tvoria pár, začali vlani v apríli, kedy Nina na svoj Instagram zavesila romantickú fotku z auta. Tá zachytáva, ako ju za ruku drží muž s tetovaním, ktorého nositeľom je i spomenutý raper.

Že naozaj šlo o Mateja, potvrdila fotka z júna, na ktorej žiaria šťastím v partnerskom objatí. A keďže si dvojica svoje súkromie stráži, ďalšie zábery sa objavovali sporadicky. Nina je veľmi známa tým, že rada cestuje osamote a zbiera zážitky, ktoré ju vnútorne veľmi obohacujú. Za dobrodružstvom odcestovala aj do Indie a následne Mexika. A práve Mexiko si rozhodla užiť aj trocha inak - v spoločnosti Mateja. 

Prečítajte siIch láske najskôr nedávali šancu, dnes dokazujú, že sú pre seba stvorení: Emma Drobná a Filip Šebo sú spriaznené duše

"Dotiahla som ho do Mexika. Tie týždne odlúčenia boli pre oboch z nás náročné a vedela som, že to bude buď - alebo. Nakoniec to náš vzťah veľmi posilnilo," priznala Nina v marci, teda po približne pol roku, odkedy sa vie, že s Gabryellom tvorí pár. 

Fáza spoznávania je síce individuálna, no dá sa povedať, že v pármesačnom vzťahu ešte prebieha. Preto istá doba odlúčenia hneď v úvode pre dvojicu prestavuje skúšku - a nie ľahkú. Nina a Matej ju však zvládli excelentne a práve vďaka nej sa dnes pýšia ukážkovým vzťahom

Prečítajte siSlovenka zmenila lámača ženských sŕdc na oddaného partnera: Nedávali im šancu, dnes ako rodičia oslavujú 4. výročie

Okrem iného ich spája pôsobenie v umeleckej brandži, zmysel pre detail a predovšetkým to, že každý z nich rozvíja svoj talent. Vo fotografke vidia inšpiráciu aj jej verní fanúšikovia a práve tým v týchto dňoch cez svoj Instagram odpovedala na rôzne otázky. Jedna z nich znela, či má odporúčania, ako nabrať sebavedomie. Nina na rovinu priznala, že nemá ukážkovú odpoveď… "Sebavedomie najviac naberám pri tých najväčších a najbolestivejších pádoch, takže nemám úplne že nejaké pekné tipy. Ale určite je vždy fajn tráviť kvalitný čas sám so sebou a venovať sa sebarozvoju."