Presunúť na hlavný obsah

Futbalista Marek Hamšík sa chce venovať viac manželke a deťom: Vyrástli z nich veľkí fešáci a takáto krásna princezná

Slovenské celebrity

Futbalista Marek Hamšík sa nedávno rozhodol ukončiť reprezentačnú kariéru a venovať sa len klubovej. Chce sa viac venovať svojej manželke a deťom, z ktorých vyrástli veľkí fešáci a jedna princezná.

Marek Hamšík sa so svojou manželkou Martinou pozná už z čias, keď mali okolo 12-13 rokov, neskôr sa dali dokopy a dnes patria medzi najstabilnejšie páry. Majú spolu tri deti Christiana, Lucasa a najmladšiu Melissu. Práve oni sú mu najväčšou oporou v jeho doterajšej úspešnej kariére. Vekom si však človek uvedomí dôležitosť rodiny i toho, ako ten čas rýchlo letí, čo vidno najviac na svojich deťoch. 

Čítajte tiež: Vanessa svojou krásou čoskoro zatieni slávnu mamu: Andrea Verešová má doma princeznú, ktorej odovzdala tie najlepšie gény

Rodina je najviac

Marek so svojou manželkou sa stali rodičmi v mladom veku, a to aj napriek jeho náročnej futbalovej kariére. Martina mu porodila dvoch krásnych a zdravých synov – Christiana, ktorý má dnes už 12 rokov a Lucasa, ktorý má 10. Obaja synovia majú k futbalu veľmi pozitívny vzťah a majú ho veľmi radi. O pár rokov neskôr prišla na svet malá sestrička Melissa, z ktorej je dnes doslova princess, ako sám futbalista napísal k popise fotografie, na ktorej je. 

Neprehliadnite: Známe Slovenky, ktoré sú vernými kópiami svojich mám: Ich podoba je až neuveriteľná

Najmladšia Mellisa ako princezná, podobu s mamou nezaprie

Krátko pred Vianocami Melissa oslávi už svoje 6. narodeniny. Princeznička s nežnými črtami tváre pripomína maminu a akoby jej z oka vypadla. Krásna rodinka spolu drží po kope a je krásne pozorovať ako v dnešnom svete má niekto upratané v hlave a hodnoty na tom správnom mieste.