Presunúť na hlavný obsah

Nádherná Daniela Peštová o tom, čo je v živote najdôležitejšie: Takto vidí svojho manžela najradšej

Zahraničné celebrity

Najcennejšie veci v živote sú paradoxne tie, ktoré sa nedajú kúpiť za peniaze. Je to zdravie, je to láska a samozrejme sem patria i maličkosti, na ktorých záleží. Rovnako to vidí i Daniela Peštová, žena s úspešnou kariérou a partnerka známeho slovenského speváka.

"Prechádzka ruka v ruke, slniečko na tvári, pokoj, pohoda. Dosť často sa pri týchto úplne obyčajných momentoch zajaknem a som za ne nesktočne vďačná," zverila sa Daniela. Tieto slová pripojila k spoločnej fotke so svojím milovaným partnerom Paľom Haberom, s ktorým tvorí pár už viac ako 20 rokov

Po celé dve dekády partnerského života iskra medzi nimi nevyhasína, pôsobia šťastne, harmonicky a čo je dôležité, neprestávajú si vážiť okamihy, kedy sú spolu. Bezpochyby možno povedať, že v rámci šoubiznisového sveta patria medzi najstabilnejšie páry, ktorých vzťah časom len prosperuje a silnie. 

Prečítajte siVďaka manželke je z neho lepší muž i otec: Justin Timberlake a Jessica Biel sú svoji už 10 rokov

To, čo ich spája, je zmysel pre humor, vášeň pre cestovanie, rešpekt k partnerovi a v neposlednom rade porozumenie. Nikdy na seba nezabúdajú, hoci má každý z nich kalendár plný povinností a aktivít. Sú skrátka nerozluční a vďační za vzájomnú lásku. 

Peštová okrem krásneho a naplneného vzťahu nezabúda byť vďačná ani za (ako ich sama nazvala) obyčajné momenty. Napríklad za partnerov úsmev. "Takto ťa vidíme najradšej. Tak čo najviac takýchto momentov," napísala pri príležitosti Haberových narodenín k momentke, na ktorej je "vysmiaty ako lečo". 

Prečítajte si5 potravín, ktoré vyživia váš metabolizmus a podporujú duševné zdravie: Máte ich vo svojom jedálničku?

A vďačná je aj za každý okamih, ktorý je zaliaty slnkom, radosťou, láskou… za každý jeden deň, ktorý strávi s rodinou a tiež za každý moment, kedy môže byť sama sebou a naplno si vychutnávať čo i len šálku dobrej kávy. Žije v prítomnosti a váži si, že ju obdarúva peknými a pozitívnymi chvíľami. Tie sú vždy okolo nás, len si ich treba všímať, podobne ako robí Daniela.