Presunúť na hlavný obsah

Mária Čírová má všetky esencie na šťastný život. Základom je láska: Raj je tam, kde sme spolu, tvrdí speváčka

Slovenské celebrity

Pôvabná Mária Kachútová Čírová nie je známa len vďaka svojmu speváckemu talentu, mnohým sa zafixovala do povedomia ako oddaná a milujúca mama i manželka, ktorá vyniká svojou pokorou, ako žena, ktorá si váži lásku a chápe jej podstatu.

Láska je v živote mimoriadne dôležitá a nie nadarmo sa o nej hovorí, že je koreňom všetkého dobra. Má rôzne formy a jednou z nich je rodina. Mária Čírová si tú svoju založila s Mariánom Kachútom, v ktorom našla spriaznenú dušu. "V Tebe mám všetko, čo som kedy hľadala," znejú speváčkine slová manželovi. 

Marián pri nej stál od začiatku a stojí pri nej dodnes. Ich vzťah trvá už celých trinásť rokov a prerástol do manželstva, z ktorého vzišli tri krásne deti. Tie sú pre nich všetkým, vďačia za ne každý deň.

Prečítajte siBaby boom v slovenskom šoubiznise: Koho čaká premiéra a komu pribudne ďalšia ratolesť?

Tvoria jednu šťastnú a harmonickú rodinu, ktorá sa teší z maličkostí, v ktorej nechýba láska, dôvera a porozumenie. A tieto tri hodnoty sú esenciami, vďaka ktorým ich rodinný život len prosperuje. "Raj je tam, kde sme spolu. Ľúbim vás tak velmi," odkázala Mária rodine.  

Rodinu považuje za veľký dar. "Rodina je dar. Je to jeden z najvzácnejších a najkrehkejších darov, aké máme a my si to veľmi dobre uvedomujeme. Ale rodina by nebola rodinou, tou silnou bunkou, ak by sme len tak boli a mlčali a sedeli a nekomunikovali a nevysvetlovali. Milujem rodinný život a všetko, čo k nemu patrí, aj keď niekedy mám tiež ako mama ťažšie chvíle, či dobre robím to, čo robím, či je dobré, keď vysvetľujem, či je dobré, keď mlčím. Všetky úskalia a následne radosti majú v rodine obrovský význam a posúvajú ju dopredu. Aspoň ja to v tej našej cítim. Všetko, čo sme teraz, je výsledkom toho, čo sme prežili. Dnes neviem povedať, čo bude zajtra, pozajtra, o mesiac, ale s istotou vieme, čo je teraz a iba na tom záleží." 

Prečítajte siManželka Brucea Willisa ukázala tie najkrajšie rodinné momenty: Akčný hrdina statočne bojuje s vážnou diagnózou

Kachútovci teda pristupujú k životu s pokorou, vychutnávajú si prítomné okamihy a otvorene spolu komunikujú, čím si budujú vzájomnú dôveru. "Dôvera v rodine je pre nás veľmi dôležitá. Či už medzi manželmi, ale rovnako aj medzi deťmi a rodičmi. Snažíme sa preto s deťmi tráviť čo najviac času a čo najviac sa s nimi rozprávať," vysvetlila speváčka. 

"Veľká rodina je DAR. Z maminkinej strany nás je až jedenásť bratrancov a sesterníc! Vyrastali sme všetci spolu v malej dedinke Dolné Lovčice pri Trnave a stali sa z nás, aj z našich polovičiek a detí skvelí priatelia. Toto je viac než výnimočné, ja si to uvedomujem a ďakujem za to."