Presunúť na hlavný obsah

Baby boom v slovenskom šoubiznise: Koho čaká premiéra a komu pribudne ďalšia ratolesť?

Slovenské celebrity

V showbiznisovom svete opäť zažívame baby boom. Ktoré známe Slovenky sa stanú maminami? Pre niektoré to bude prvé vytúžené bábätko, iné potešia mladšie ratolesti súrodencom.

Dominika Navara Cibulková

Krásnou správou svojich fanúšikov len pred pár dňami potešila jedna z našich najúspešnejších tenisiek, Dominika Navara Cibulková. Hoci mnohí jej priatelia to už tušili, kráska si v tomto smere chcela nechať sladké tajomstvo nejaký čas pre seba. K malému Jakubkovi, tak čoskoro pribudne súrodenec, ktorého sa už teraz rodičia nevedia dočkať. 

"Jakubko z nás urobil rodinu, ale TY nás doplníš. Naša rodina sa rozrastá a my nemôžeme byť šťastnejší a požehnanejší."

Prečítajte siSaša Orviská má jedno z najsexy tiel šoubiznisu: Dvojnásobná mama sa nedrží diét, ale… V čom spočíva jej tajomstvo?

Vladimíra Marcinková

Aj do rodiny sympatickej političky a bojovníčky za spravodlivosť, čoskoro pribudne malý uzlíček lásky. Kráska oznámila túto novinku svojim blízkym naozaj originálnym spôsobom. Nápisom na torte. Keďže jej dcérka zbožňuje rituál sfukovania sviečok, nikto zrejme nečakal, že tentokrát pôjde o niečo skutočne výnimočné. 

"Lina vraví, že dospeláci sú z iného sveta, vykoľají ich malý nápis na torte. Priorita je fúkať sviečky predsa!"

Na tortičke bolo napísané: Budeš veľká sestra. Nádherný moment, plný emócií zaznamenala jej blízka priateľka a skvelá fotografka Kristiana Kóňa. 

Soňa Skoncová

Dvojnásobnou mamou bude aj nádherná moderátorka Soňa Skoncová. K synčekovi Robkovi pribudne sestrička. Sama kráska sa vyjadrila, že to bolo nečakané, no o to viac sa svojej malej princeznej nevedia všetci dočkať. 

"Boli sme prekvapení a nepripravení. Avšak naše puto k NEJ je o to silnejšie. Dievčatko, nevieme sa dočkať chvíle, keď budeš v našom náručí."

Martina Grešová

No a premiéru bude mať v úlohe mamy sympatická Martina Grešová. S priateľom len nedávno oznámili, že čakajú prírastok do rodiny a začínajú si budovať domov. Martina sa plánuje presťahovať do Prahy, pričom bude bližšie k svojej sestre, s ktorou má krásny vzťah a je takisto čerstvou maminou. Takže o spoločné témy, budú mať obe krásky opäť postarané. Martina sa už podelia aj o to, že čakajú dievčatko. 

"Na 99% sme si mysleli, ze to bude chlapec, každý ma preferenciu, chceli sme chlapca. Ale sme najviac šťastní, že to bude dievčatko a o to väčšie prekvapenie sme mali. Čo si skutočne najviac prajeme, je zdravé bábätko."

Prečítajte si: Najemotívnejšie a najúprimnejšie vyznanie lásky synovi: Jasminin Sanel oslávil tri roky, moderátorka sa neubránila slzám šťastia