Presunúť na hlavný obsah

Syn Dominiky Cibulkovej sa dočká súrodenca: Táto fotka Jakubka s mamou je dosiaľ ich najkrajšia, tu je dôvod

Slovenské celebrity

Naša najúspešnejšia tenistka Dominika Cibulková je už dva roky hrdou mamou Jakubka, ktorého má so svojím manželom Michalom Navarom. Obaja sú veľmi atraktívni a tak sa niet čomu čudovať, že aj ich dieťa vyzerá ako z katalógu. Okrem toho majú ďalší dôvod na radosť!

Instagram Dominiky Cibulkovej vyplňujú prenádherné fotky s jej synom. Prednedávnom pribudlo aj video, ktoré zachytáva Jakubkovu podobu na cestovnom pase. Aj na tomto doklade vyzeral absolútne perfektne. "Bodaj by som aj ja takto rozkošne vyzerala na mojej pasovej fotke," poznamenala Dominika. 

Prečítajte siRodina ako z módneho magazínu: Soňa Skoncová nikdy nepôsobila šťastnejšie, v živote sa jej splnilo to, po čom najviac túžila

Tá je nielen hrdá na to, že je Jakubkovou mamou, ale i manželkou svojho milovaného Michala Navaru. Rodinka pôsobí šťastne a harmonicky, čo je aj dôvod, prečo ich na sociálnych sieťach sleduje toľko ľudí. 

Najnovšie sa Dominika podelila s fotkou, ktorá si okamžite získala obľubu. Zachytáva totiž viac, ako len šťastnú mamu a syna. Vypovedá aj iné posolstvo. Jakubko možno pôjde v šľapajách slávnej mamy. Na zábere z tenisovej akadémie Dominiky Cibulkovej pôsobia ako zohratá dvojka, ešte aj oblečenie majú rovnaké. Ani samotná Dominika netajila svoje nadšenie. "Práve teraz najšťastnejšia," uviedla v popise. 

Prečítajte siCelebritná udalosť ako vystrihnutá z časopisu: Natália Glosíková pripravila dcérke prekrásnu oslavu 1. narodenín, prvé zábery!

Druhé dieťa na ceste

Čas ukáže, či Jakubko bude žiť pre tenis ako jeho rodičia. Isté ale je, že sa stane veľkým bratom! Dominika je totiž tehotná. S radostnou novinkou sa podelila na sovjom Instagrame. "Jakubko z nás urobil rodinu, ale TY nás doplníš. Naša rodina sa rozrastá a my nemôžeme byť šťastnejší a požehnanejší," znejú krásne slová bývalej tenistky a čoskoro dvojnásobnej mamičky. Rodinke gratulujeme a prajeme najmä veľa zdravia.