Presunúť na hlavný obsah

Prvé kočíkovanie našej missky Broni Gregušovej: Bude z nej najštýlovejšia mamička?

Slovenské celebrity

Najkrajším dňom bude pre Broňu Gregušovú a jej partnera Maria Cimarra 31. august. Práve v tento deň sa im totiž narodila dcérka Briana, na ktorú sa tak veľmi tešili. A naplno si užívajú aj kočíkovanie.

Naša finalistka miss z roku 2015 Bronislava Gregušová prežíva jedno z najkrajších období vo svojom živote. Ani nie pred mesiacom priviedla na svet dievčatko, ktoré ju naplnilo obrovským šťastím. A nielen ju. Mimoriadne sa z neho teší i kubánsky herec Mario Cimarro, do ktorého sa Broňa zahľadela v roku 2018. 

Prečítajte si: VIDEO Natália Glosíková si dala záležať na detskej izbičke: Ročná oslávenkyňa žije v hotovom kráľovstve

Dnes sú zasnúbení a čerství rodičia. Svojej dcérke dali meno Briana. O pár dní oslávi svoj prvý mesiac. Broňa i Mario sú zatiaľ veľmi opatrní, pokiaľ ide o súkromie ich bábätka. Po vzore viacerých celebrít tak neukazujú jeho tvár. Dosiaľ zverejnili len video, ktoré zachytáva len Brianinu ručičku. "Každou hodinou, minútou, sekundou si vytvárame bližší a neskutočne krásny vzťah. Už teraz si ma naplnila nekonečnou láskou," napísala modelka týždeň po pôrode. 

A pred týžňom zverejnila prvé fotky z kočíkovania svojej malej princeznej. Broňa je skrátka nádherná mama. Okrem jej krásy sa nedá prehliadnuť ani priam ukážková figúra, ktorú predviedla necelý mesiac po pôrode. Pozornosť pútajú najmä jej štíhle nohy. "Si ešte krajšia, šťastnejšia," znie jeden z komentárov, ktorý sa objavil pod sériou Broniných fotiek z kočíkovania. 

Prečítajte siKrásna Diana Kačurová a Janko Ďurica si povedia sladké ÁNO: Ako je na tom dvojica s plánmi na svadbu?

Rodičovstvo svedčí aj Mariovi. Takisto na ňom vidno, že otcovstvo si užíva plnými dúškami. Na Brianu sa tešil po celý čas, čo jeho milovanej partnerke rástla pod srdcom. "Briana, vďaka tebe budú dni odteraz žiariť," zneli jeho prvé slová, keď sa stal otcom. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe