Presunúť na hlavný obsah

Lucia Barmošová žiari šťastím: Po niekoľkých mesiacoch priznala tehotenstvo, krásne fotky s bruškom

Slovenské celebrity

Stálica televíznej obrazovky, moderátorka Lucia Barmošová, nemôže byť šťastnejšia. Pod srdcom nosí svoje prvé dieťa, na ktoré sa spolu s partnerom veľmi tešia.

Slovenská šoubiznisová scéna zažíva baby boom. Z Dominiky Cibulkovej i Soni Skoncovej sa onedlho stanú dvojnásobné mamy a premiéra čaká Martinu Grešovú i spomenutú Luciu Barmošovú.

Ostaneme pri Lucke, ktorej sa už krásne rysuje bruško. O svojom tehotenstve verejne prehovorila len prednedávnom. "S partnerom sa na naše bábätko veľmi tešíme. Nechali sme tomu voľný priebeh a sme vďační, že sa nám pošťastilo. Musím si zaklopať, nemala som žiadne nevoľnosti a cítim sa dobre," prezradila moderátorka pre Svet Evity. 

Prečítajte si: Vo svojich dcérach našli najlepšie kamarátky: Ktoré úspešné Slovenky sa pýšia týmto ukážkovým vzťahom?

Moderátorka sa teda s najkrajšou správou jej života zverejnila niekoľko mesiacov odo dňa, kedy zistila, že sa stane mamou. V závere uplynulého týždňa pridala na svoj Instagram prvé fotky s bruškom a partnerom. Je vidno, že obaja sa na príchod dieťaťa veľmi tešia. 

Prečítajte siPravidlo od krku hore a dole prezradí, či môžete cvičiť: Kedy cvičenie zlepšuje imunitu a kedy nie?

A radosť s nimi zdieľajú i známe Slovenky. Pod Barmošovej príspevok pribudli gratulácie od Veroniky Nízlovej, Barbory Krajčírovej, Kristíny Tormovej či Karin Haydu. My sa pripájame, budúcej mamičke a bábätku prajeme najmä veľa zdravia