Presunúť na hlavný obsah

Slávne filmové dvojice, ktoré sa do seba zaľúbili aj v reálnom živote: Niektoré z nich poznáte, iné vás prekvapia!

Zahraničné celebrity

Vieme, že patria k sebe, no mnohí netušíme, že ich spojil práve film, v ktorom stvárnili hlavných protagonistov. Niektorých na prvý raz, niektorých na ten ďalší a iných dokonca aj pred filmom...

Michael Fassbender a Alicia Vikander

Práca na romantickom filme, Svetlo medzi oceánmi, spojila tento krásny mladý pár, ktorý má rovnako navrch aj čo sa týka ich dobre rozbehnutej hereckej kariéry. Patria k momentálnym najvychytenejším filmovým hviezdam Hollywoodu a právom. Takto im to pristane spolu na červenom koberci.

Ben Stiller  a Christine Taylor

Čaru príťažlivosti podľahli aj mimo kamery hereckí kolegovia Benn Stiller a Christine Taylor, ktorí si spolu zahrali v komédii z roku 2000, The Dodgyball. Odvtedy spolu pracovali na ďalších troch fimoch, medzi inými aj známy Zoolander 2. Takto vyzerali pred viac ako desať rokmi a takto  ich môžeme vidieť po rokoch aj na červenom koberci.

Mohlo by vás zaujímať: Osem hollywoodskych päťdesiatničiek, ktoré jednoducho milujeme: Ako sa tieto krásk udržujú v top forme?

Dax Shepard and Kristen Bell

V roku 2012 sa na filmovom pľaci stretli títo dvaja hereckí kolegovia, pre ktorých to však nebolo ich prvé stretnutie. Spolu účinkovali v reklame Samsung a oficiálne začali spolu randiť ešte v roku 2007. Manželmi sa stali krátko potom, čo akčná komédia z roku 2012 s názvom Hit and Run, uzrela svetlo sveta.

Pozrite si aj trailer k filmu Hit and Run s Kristen a Daxom

Kevin Bacon a Kyra Sedgwick

Práca na filme The Lemon Sky zblížila aj týchto dvoch kolegov z brandže. Netrvalo dlho a v roku 1988 sa aj vzali a spolu nakrútili ďalšie tri filmy. Hoci sa na nich už zub času trocha podpísal, ich tváre prezrádzajú, že si stále dobre rozumejú aj v súkromí.

Pozrite si aj trailer k filmu The Lemon Sky s Kevinoma Kyrou

Chris Pratt a Anna Farris

Herečka známa predovšetkým z komediálnych filmov sa stretla so svojím dnes už manželom pri nakrúcaní romantickej komédie, Take MeHome tonight, pred takmer 8 rokmi, no jeho manželkou sa stala len pred necelými troma. Čo dodať, Anna ulovila naozaj kus, čo poviete?

Neprehliadnite: Týmto kráskam nie je čo závidieť: Pozrite sa, s ktorými "frajermi" prežili najhoršie milostné scény!

Kurt Russell a Goldie Hawn

Hoci takmer všetci vieme, že títo dvaja sú spolu už dlhé desaťročia, a vieme, že povestná iskra preskočila v roku 1987 počas nakrúcania filmu známeho u nás pod názvom, Cez palubu, oni sa však stretli o niečo skôr, pri filme The Swing Schift, v roku 1983, kde z nich boli  vtedy naozaj len hereckí kolegovia. Takíto mladí kedysi boli a takto vyzerajú dnes.

Pozrite si trailer k filmu The Swing Shift sGoldie a Russellom

Chaning Tatum a Jenna Dewan Tatum

Jedna z najkrajších, stále mladých hereckých hollywoodskych dvojíc sa stretla v roku 2006 pri nakrúcaní filmu o tanci, Step up, kde doslova zahviezdili a zdá sa, že padli také iskry, že títo dvaja sú stále spolu aj desať rokov potom. Povestnú iskru medzi nimi vidieť stále aj na červenom koberci, čo poviete?

Čítajte tiež: Filmové scény, ktoré vytočia každú ženu: Toto má od reality skutočne ďaleko!

Will Smith a Jada Pinkett Smith

Pamätáte sa ešte na herecké začiatky Willa Smitha? Bol to jeho vlastný sitcom The Fresh Prince, čo bola aj jeho raperská prezývka. O rolu v tomto sitcome sa v roku 1994 uchádzala aj mladučká Jada Pinkett, ktorú však nezískala. Avšak mladého Willa upútala natoľko, že sú spolu dodnes. V ich prípade akoby nestarli, čo poviete?