Presunúť na hlavný obsah

Sú spolu 30 rokov a majú 5 detí: Jamie Oliver je do svojej manželky zamilovaný od strednej školy, obdivuje ju dodnes

Zahraničné celebrity

Jeden z najslávnejších šéfkuchárov sveta bol tínedžer, keď stretol ženu svojho života, svoju Jools. Miloval ju od prvej chvíle a rovnakou intenzitou ju miluje aj dnes, po tridsiatich rokoch vzťahu.

Jamie Oliver je do svojej manželky zamilovaný už od strednej školy. Keď prvý raz stretol Jools, mala osemnásť rokov. Obdivoval jej pôvab i krásu, jej výnimočnosť. Krátko nato sa stala jeho partnerkou. Chodili spolu osem rokov, potom sa vzali. Manželské sľuby si vymenili v roku 2000, toto leto oslávila 23. výročie svadby.

Jamie a Jools tak patria medzi známe páry, ktoré sa pýšia stabilným a predovšetkým šťastným manželstvom. Jeden bez druhého si už ani nevedia predstaviť svoju existenciu, majú medzi sebou pevné puto, ktoré rokmi len silnie. Jamie si pri každej príležitosti pripomenie, ako veľmi Jools miluje a obdivuje, ako si váži, že tu preňho vždy bola. Jedným takýmto momentom boli jej narodeniny, kedy na Instagrame zdieľal fotku z obdobia, keď sa spoznali. 

"Fotka je z obdobia, keď som ju prvýkrát stretol. Mala 18 rokov. Je úžasná, láskavá a výnimočná žena. Som hrdý, že ju môžem nazývať mojou ženou. A stále je sexi. Ľúbim ťa, zlatko!" napísal k fotke Jools Jamie, keď oslavovala 45. narodeniny. 

Prečítajte siSlávny smoliar v láske sa štvrtýkrát oženil: Po 50-tke si vzal mladučkú modelku, teraz čakajú bábätko

Počas tridsiatich rokoch vzťahu sa im narodilo päť krásnych detí - tri dievčatá a dvaja chlapci. Jamie túžil po veľkej rodine a Jools miluje byť mamou. V minulosti dokonca vyslovila prosbu, že by si želala ďalšie dieťa. "Je taká materinská. Má veľa lásky na rozdávanie," povedal raz o svojej milovanej polovičke Jamie. 

Ich najstaršia dcéra v marci oslávi 20. narodeniny, ďalšie dve dievčatá budú mať v apríli 19 a 13 rokov. Najmladší syn sa im narodil v auguste, čakajú ho šieste narodeniny. O mesiac neskôr bude sfukovať sviečky z narodeninovej torty predposledný syn, bude ich dvanásť. 

Prečítajte siPred polrokom privítala svoje tretie dieťa: Princeznina sestra si dekády udržiava TOP figúru, na čo nedá dopustiť?

“Rodina ma drží pri zemi.” Jamie Oliver

- Najčítanejšie -