Presunúť na hlavný obsah

Chrissy Teigen a John Legend sú trojnásobní rodičia: Krásna správa prišla po sérií injekcií a ich najťažšom životnom období

Zahraničné celebrity

Dva roky po najbolestivejšej strate v ich manželskom živote prišla tá najkrajšia správa. Spevák John Legend a bývalá modelka Chrissy Teigen sa stali trojnásobnými rodičmi.

Piatok trinásteho bol pre rodinu Johna Legenda tým najšťastnejším dňom. Jeho manželka priviedla na svet bábätko, na ktoré sa tak veľmi tešili, pre ktoré toľko obetovali. "Po miliarde injekcií neskôr (v poslednej dobe do nohy, ako môžete vidieť) čakáme ďalšie dieťa," pochválila sa ešte v auguste Chrissy. S Johnom sa rozhodli pre umelé oplodnenie

S oznámením, že sa stanú rodičmi ďalšieho dieťa, boli zdržanliví, keďže v minulosti si prešli peklom, ktoré by nepriali ani tomu najväčšiemu nepriateľovi. Chrissy v roku 2020 potratila. Stalo sa tak v pokročilom štádiu tehotenstva, situáciu sa snažili zvrátiť lekári, no, bohužiaľ, ostali bezmocní. 

Prišli o chlapca, ktorému intuitívne hovorili Jack, ktorého sa im podarilo splodiť prirodzenou cestou. Ich zvyšné dve deti - Luna a Miles - prišli na svet vďaka umelému oplodneniu.

Prečítajte siBen pred JLo pokľakol so vzácnym prsteňom s ešte vzácnejším odkazom: V šperku sú vyryté tieto tri slová

Dnes sa Luna s Milesom tešia zo súrodenca, zo sestričky Esti. "Je to tu! Esti Maxine Stephens - v dome je rušno a naša rodina nemôže byť šťastnejšia. Ocko každú noc roní slzy radosti, keď vidí Lunu a Milesa plných lásky. Sme vďační," napísala šťastná mama na svoj Instagram k fotke, ako Miles drží v náručí Esti, ktorú Luna hladí. "Ďakujeme za všetku lásku a priania - všetko to cítime," dodala Chrissy.

Fotka malej princeznej prišla pár dní od jej narodenia. Ako prvý túto radostnú správu oznámil John Legend. To, že sa z neho stal trojnásobný otec, povedal priamo na svojom koncerte. "Bábätko sa narodilo dnes ráno," povedal 13. januára so slovami, že síce toho veľa nenaspal, ale cíti sa plný energie. Na koncert prišiel z nemocnice. 

Prečítajte siRyan Reynolds má tri dcéry a praje si štvrtú: V manželke našiel životnú lásku vďaka dvojitému rande, ktoré nedopadlo najlepšie

Spolu s manželkou tak prežívajú to najkrajšie obdobie v spoločnom živote, deti sú pre nich všetkým, vždy túžili po veľkej rodine. Čerstvým rodičom gratulujeme!