Presunúť na hlavný obsah

Zamilovala som sa do ženatého suseda: Neustále sa ho snažím zvádzať a odkedy raz podľahol, som v tom až po uši

Partnerské vzťahy

Lenka si prechádza niečím, čo zrejme nechce zažiť žiadna žena. Zaľúbiť sa do ženatého muža, ktorý býva hneď vedľa vás a opätuje vám prejavy náklonnosti nie je ideálne. Navyše, ak je jeho manželka vašou najlepšou kamarátkou.

Život občas píše scenáre, ktoré nie sú úplne idylické

Lenka sa so snúbencom sťahovala do nového domu vedľa svojej najlepšej kamarátky. Dlho túžila bývať pri niekom blízkom, keďže ako malá stratila oboch rodičov. No a Sára bola jej najbližší človek od základnej školy a brala ju ako sestru. Jedna druhej sa zdôverovali s najtajnejšími prianiami, hovorili si o svojich túžbach, predstavách a poznali sa do úplných detailov.

Neprehliadnite: Na čo zbalíte muža podľa znamenia, v akom sa narodil? Na Býka platí jednoduchá taktika

Rovnako tak vedeli všetko o svojich vzťahoch. Naraz sa zasnúbili, no pred oltár to napokon dotiahla len Sára. Lenka sa so snúbencom rozišla, keďže mu tesne pred svadbou prišla na neveru. 

V tom čase jej bola obrovskou oporou nielen Sára, ale aj je manžel Adam. Potrebovala poznať aj názor a pohľad mužskej strany na to všetko, čo sa stalo a práve v tom čase sa s Adamom veľmi zblížili. Trávili spolu často chvíle aj bez Sáry, keďže bývali hneď vedľa seba. Áno, po rozchode v tom dome vedľa nich zostala bývať Lenka sama. 

"Tá situácia bola pre mňa náročná na spracovanie. No tým, že som mala Sáru a Adama tak blízko, celé som to znášala oveľa ľahšie. Počas tohto obdobia som sa práve s Adamom veľmi zblížila a začala som ho postupne vnímať inak ako len kamaráta. Neviem prečo ani ako k tomu prišlo, no zvádzala som ho. Veľmi jasne a on tie moje signály nielen prijímal, ale aj opätoval."

Toto trvalo pol roka. Presne po 6 mesiacoch, to vyvrcholilo tým, že spolu Lenka a Adam skončili v posteli. Hoci to ani jeden nechcel nechať zájsť tak ďaleko stalo sa. 

"Pre mňa to bol ten najlepší sex v živote. Bolo to nespútané, emotívne a vášnivé. Stalo sa to len raz, avšak ja som sa na Adama po tomto neuveriteľne namotala. Mám ho stále v hlave a aj keď on ma už v tomto smere ignoruje, ja s tým nedokážem úplne pracovať. Sára nič netuší. Pred ňou sa hrá na dokonalého manžela."

"Zaujímalo by ma, či som pre neho bola len jedna z mnohých, lebo z toho, ako sa správa mi to aj vychádza. V každom prípade, si uvedomujem ako veľmi som zradila najbližšieho človeka, no zároveň stále nedokážem Adama vyhnať z hlavy.  A to prešli už tri roky. Čo bude ďalej netuším, no viem, že s tým budem musieť niečo robiť..."

Mohlo by vás zaujímať: Rokmi sa naše znamenia zverokruhu zmenili: Budete prekvapení, čo vám po novom o vašom živote povedia