Presunúť na hlavný obsah

Spávala som s kamarátom, ale túžila po svojom nadriadenom: Ten sa k ničomu nemal, no v tento večer sa karta obrátila

Sex a vzťahy

Judita mala už celé roky kamaráta s výhodami, no márne nechávala oči na svojom nadriadenom, ktorý sa zatiaľ k činu nemal. Jedného večera sa karta obrátila a Judita to od toho času tak povediac ťahala s obomi naraz. Nakoniec to jeden z nich nevydržal a prišla o neho.

Užívali sme si to plnými dúškami vždy, keď sa dalo 

Judita bola mladá, slobodná s množstvom kamarátov, kamarátok a dokonca aj s jedným konkrétnym kamarátom s výhodami: „Svoj kamarátsky vzťah s Braňom sme povýšili na vzťah s výhodami po jednej náhodnej noci, kedy sme skončili v posteli a zistili, že nám to klape skutočne dobre. Najlepšia priateľka ma už vtedy varovala, že to nedopadne dobre. Nepočúvala som ju a užívali sme si to plnými dúškami vždy, keď sa dalo,“ prezrádza hneď zostra Judita. 

Mohlo by vás zaujímať: Zamilovala som sa do najlepšieho kamoša môjho muža: Keď sme spolu začali spávať, pochopila som, že nás to zničí

Nechávala som to na osud a ten nakoniec zafungoval

Potom do tejto hry vstúpil a karty zamiešal Juditin nový nadriadený, ktorý bol podľa jej slov skutočne kus a chcela ho otestovať v posteli: „Tak sa ale zdalo, že sa hrá na nedostupného alebo jednoducho len nemal záujem. Nehovorím, že som po ňom hádzala zamilované pohľady, správala sa nevhodne alebo ho obťažovala. Práve naopak. Vedela som, že týmto si chlapa ako on nezískam. Nechávala som to na osud a ten nakoniec zafungoval v môj prospech,“ hovorí ďalej. Vraj  stačila jedna firemná párty, trocha neviazanosti, dobrá nálada, dobre mienené slová, nepatrné dotyky a bol z toho skutočne kvalitný sex, v ktorom s pánom najskôr nedostupným pokračovali ešte mesiace po tom. 

Čítajte tiež: Začať si s najlepším kamošom bola osudová chyba: O toto som prišla lusknutím prsta

Nevedela som sa rozhodnúť, pokračovala som vo vzťahu s obomi

Avšak problém bol v tom, že to Judita ťahala s kamarátom Braňom aj svojím nadriadeným súčasne. Jednoducho mala rada sex s obomi a neprišlo jej to nehodné: „Veď muži to robia neustále. Majú aj viac naraz a nikto sa nad tým nepozastaví. Nevedela som sa rozhodnúť, tak som pokračovala s obomi,“ opisuje dôvod svojho správania Judita. 

Vyrukoval na mňa s citmi a slovami o láske, ale v tom sa ešte nevidím 

No toto rozhodnutie nebolo len na nej. Nakoniec to bol Braňo, ktorý sa dozvedel o jej ďalšom vzťahu s výhodami. Vedel o tomto mužovi, že po ňom Judita doslova pasie. Ale keďže ich vzťah stále pokračoval domnieval sa, že je mimo hry. Všetko bolo inak a Braňo musel vyjsť s pravdou von: „Povedal mi, že toto už viac nedokáže. Vraj celé tie roky dúfal, že bude z nás ozajstný pár, že o neho prejavím záujem aj inak ako len cez sex. Mala som sa rozhodnúť, on alebo ten druhý. Rozhodla som sa pre druhého. Bol sklamaný, ale nenaliehal. Nezabralo, že na mňa vyrukoval s citmi a slovami o láske. Nakoniec som pochopila, že nie som ako on. Nepotrebujem to čo on, alebo skôr nemám ešte záujem o vážny vzťah,“ vysvetlila nám Judita a dodala, že nepochybuje, že Braňo by bol tým správnym mužom na vážny vzťah, ale ona v tejto fáze svojho milostného života ešte nie je, necíti sa na to. 

Neprehliadnite: Povedala som mu, že je koniec, hoci som sa do neho v skutočnosti zamilovala: Bolo to však pre jeho dobro

- Najčítanejšie -