Presunúť na hlavný obsah

Zlákala ma na veľmi pikantný sex s ňou: Strávili sme spolu noc na hoteli, ráno ma jej reakcia poriadne prekvapila

Sex

Bola mladá, sexi, zábavná a tak trochu naivná, čo ju robilo ešte viac príťažlivou. Podľahol som jej pokušeniu, no to, čo prišlo potom, ma aj ako skúseného muža prekvapilo.

Bol som na služobnej ceste v susednej Viedni a večer sme išli s kolegami na pohárik do baru. Ako to už býva zvykom, keď to najmenej čakáte, večer sa vám otočí o 180 stupňov, a tak aj bolo. V bare sme stretli skupinu dievčat, ktoré boli veľmi zábavné a nespútané. Muži milujú, keď sa ženy dokážu baviť a užívať si to. 

Čítajte tiež: Ženy, ktoré si vedia užiť sex, prehovorili: Keď sa mužom podarí priviesť ženu k orgazmu týmto spôsobom, majú vyhraté

S kolegami sme si ich „rozdelili“, veď to poznáte, každý má v merku nejakú inú. Jedna z nich bola veľmi povoľná a vyslovene na nej bolo vidno, že chce sexovať. Vôbec sa tým netajila a keď dostanete takú ponuku od ženy, jednoducho sa to nedá len tak odmietnuť. To som ešte netušil, čoho všetkého je v sexe schopná. Bol som prekvapený, že dnešné mladé slečny nemajú žiadne zábrany. Bez toho, aby ste od nich niečo chceli, urobia to ešte skôr. Ako keby pozerali porno od rána do večera. Strávili sme spoločnú noc u mňa na izbe na hoteli, kde prespala až do rána. 

Ráno po mne chcela vec, ktorá ma poriadne šokovala

Nemal som v záujme udržiavať vzťah ďalej, takže ráno som očakával, že sa pekne rozlúčime a pôjdeme si každý svojou cestou. Bolo to fajn rozptýlenie, ale priznám sa, v tú noc som snáď zažil všetko, čo s inými ženami až po nejakom dlhšom čase. Jednoducho som sa všetkého akosi presýtil a stačilo mi. 
Nie že by dotyčná slečna očakávala vzťah alebo by hneď začala plánovať budúcnosť, o to vôbec nešlo. Šokovalo ma však, že chcela, aby som ju pozval ešte na obed a kúpil jej nejakú pozornosť za príjemne strávený čas. V preklade, drahú kabelku alebo niečo na jednej z najznámejších ulíc s luxusnými butikmi. Mala v tom prax, hovorila to bez zábran a bez hanby. Bola zvyknutá, že si takýmto spôsobom u mužov získava drahé luxusné kúsky a zrejme to celé robila len a len pre to. 

Mohlo by vás zaujímať: Mal manželku, ale chcel, aby som mu robila spoločnosť na služobkách: Zašlo to však priďaleko, keď mi navrhol túto vec

Dnes nemusíte vyhľadávať prostitútky, niektoré ženy nimi sú

Musím povedať, že je smutné, že niektoré slečny sú tohto schopné. Doba sa zmenila a zatiaľ čo kedysi ste museli prostitútky tajne vyhľadávať (nie že by som to robil), dnes vám ženy a najmä mladé slečny skáču do postele dobrovoľne a ani nie pre peniaze, ale pre kabelky.