Presunúť na hlavný obsah

Sexuálne pôžitky, ktoré mužovi treba dopriať: Len vtedy od vás nezuteká k inej

Partnerské vzťahy

Existujú určité veci, vďaka ktorým vám váš drahý rozhodne nezuteká k inej. Ak mu totiž doprajete to, po čom túži, nebude mať na to ani dôvod.

Erotické hry a pôžitky zo zvádzania, či úplná klasika?

Vnímanie sexuality býva na strane mužov a žien v mnohých otázkach diametrálne rozdielne. Kým my sme skôr orientované emočným smerom, chlapi to majú nastavené inak. Sú skrátka veci, po ktorých túžia. A aj keď v začiatkoch vzťahu ich dokážu oželieť, neskôr si na ne potrpia. Viete o čo ide? 

"Ja milujem striptíz. Pre mňa je to niečo, na čo nedám dopustiť. Len teda máloktorá žena ho chce aj robiť. Avšak neexistuje nič erotickejšie a vzrušujúcejšie. Rád sa na to pozerám vzbudzuje to vo mne neuveriteľnú vlnu fantázie a erotiky." (Alan, 32)

Mohlo by vás zaujímať: Som vydatá a mám skvelú rodinu: Nemôžem sa však zbaviť pocitu, že som sa pred rokmi nerozhodla správne

"To čo by nám ženy mali dopriať je podľa môjho názoru jednoznačne anál. S tým však býva problém u mnohých dám. Sám s tým mám skúsenosti. Nemal som doposiaľ partnerku, ktorá by tomu bola naklonená. Všetky hľadali dôvody a argumenty ako sa tomu vyhnúť. Netvrdím, že to má byť na dennej báze, no z času na čas je to neuveriteľné spestrenie." (Teodor, 30)

Čítajte tiež: Podľahla som mladšiemu mužovi: Keď som to chcela skončiť, zistila som, že je už neskoro...

"Za mňa je to orál. To, čo hovorili tuto kolegovia som ochotný oželieť a vymeniť za kvalitný orálny sex. Nie však len taký - aby bolo, ale potrebujem vidieť, že ženu to naozaj baví. Je to niečo, na čom mi naozaj záleží a pre mňa je to najintímnejšia vec vôbec. Samozrejme som ochotný to partnerke opätovať." (Martin, 34)

Čo je pre mužov v sexe najväčší pôžitok?

spolu hlasovalo 1331 ľudí

Anál
289
Orál
991

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe