Presunúť na hlavný obsah

Muži opísali ideálnu milenku: Toto je ich prototyp dokonalej ženy

Partnerské vzťahy

Viete ako vyzerá ideálna milenka očami mužov? Nám ju popísali oni sami. Toto pre nich je absolútny prototyp bohyne.

Vnímanie atraktivity v očiach nás žien a mužov, býva v mnohých prípadoch diametrálne rozdielne. Mnohokrát v tomto smere nenachádzame prienik, keďže my ženy považujeme za príťažlivé niečo celkom iné, ako to, na čo si chlapi potrpia. Rovnako je to aj v otázkach sexu. Ako vyzerá dokonalá milenka z pohľadu muža? Aby sme prestali tápať, vyspovedali sme troch chlapov, ktorí to povedali nahlas a otvorene. 

"Pre mňa je to rozhodne žena, ktorá miluje výzvy. Je iniciatívna, sama si sex vypýta, baví ju experimentovať a neuspokojí sa s priemerom, čo sa týka aktivít v posteli. Je mi jedno, či má o 5 kíl viac alebo menej, toto je pre mňa podstatné a to je niečo, čo ma naozaj dostáva. Nie je nič horšie ako nádherná baba, ktorá berie sex ako povinnú jazdu a nebaví ju to. Aj to som zažil a úprimne? Nikdy viac." (Alan, 33)

Čítajte tiež: Bola som si istá, že budem na Vianoce požiadaná o ruku: Priateľ však prišiel s niečím ešte lepším, malo to však háčik

"Ja vnímam ako fakt dôležité to, keď pri žene cítim túžbu. Pokiaľ mám pocit, že ma chce. Nielen ja ju. Myslím si, že ženy na to častokrát zabúdajú. Skrátka, že našou úlohou nie je ich do sexu nútiť, ale rovnako ako oni potrebujú vidieť, že sú žiadené, je to mimoriadne podstatné aj pre nás. Keď toto nevidím a necítim, väčšinou po určitej dobe vycúvam. A to aj v prípade, ak by som mal v posteli topmodelku." (Richard, 28)

Mohlo by vás zaujímať: Partnerovi som pripravila dokonalý valentínsky darček, ktorý nás mal posunúť ďalej: Skončilo to však rozchodom

"Za mňa budem veľmi úprimný. Túžim po nádhernej žene, so sexi dokonalou postavou, ktorá mi dovolí všetko po čom túžim. Žiadne, tu ma nechytaj, toto nie, na toto ja nie som.... a verte, že by som mohol pokračovať. Toto je niečo, čo nielen pôsoví asexuálne, ale znižuje to aj naše libido. Vo veľkom. Čiže hravá, sexi, nežná, nespútaná a so zmyslom pre experimentovanie. Áno, ráta sa sem všetko. Aj anál, ktorý väčšina žien fakt, že nemusí. Nehovorím, že každý deň, no dokonalá milenka by sa občas na to mala nechať nahovoriť." (Martin, 34)

Vedeli ste, že práve na toto si muži potrpia?

spolu hlasovalo 955 ľudí

Áno
884
Nie
71