Presunúť na hlavný obsah

Bol bohatý a úspešný, ale mal tie najväčšie sexuálne úchylky: Keby o tomto ženy vedeli, určite by ho nechceli

Sex

Bohatý a úspešný muž, sen mnohých žien, ktoré túžia dobre sa vydať. Avšak, za akú cenu?

Vždy ma priťahovali muži, ktorí majú dobré postavenie v spoločnosti a úspech. Naopak, leniví chlapi ma priam odpudzovali. Nie je horšia predstava, ako keď máte doma muža, ktorý nič nerobí a vy sa oňho staráte. Niekomu sa to môže zdať povrchné, ale otvorene priznávam, že bohatší muži boli vždy v mojom merítku. 

Čítajte tiež: Prežil som s ňou ten najlepší sexuálny zážitok: Nakoniec som zistil, že je to žena môjho známeho

Bol bohatý, úspešný a ženy ho s radosťou obletovali

Nikdy by mi ani vo sne nenapadlo, že muž, ktorého mám pred očami, je vlastne úplne iný človek, ako sa na prvý pohľad zdá byť. Ženy ho vždy s radosťou obletovali a v jeho prítomnosti využívali všetky ženské zbrane na to, aby si ho získali. Rivalita bola silná. Čím viac žien ho chcelo, tým viac ste ho chceli aj vy. Znamenalo to totiž, že je asi dobrý. A dobrý aj v posteli. No a tu by som zastavila.

Ani ja som mu nedokázala odolať

S odstupom času neviem, či to môžem nazývať ako úspech, ale bola som jednou z tých, ktoré mu naleteli. Mal totiž charizmu gentlemana a spôsoby manipulátora. Kombinácia, ktorou ženy dokáže zahnať presne tam, kam chce a navyše s obrovským šarmom. Nedokázala som mu odolať, ale zároveň ani ho pustiť. 

Sexuálne úchylky, ktoré boli TABU

Strávila som s ním jednu noc a nechcela si pripustiť, že jeho požiadavky na sex sú trochu „cez“. Zaslepenosť, omámenie a vzrušenie. Keď sa to opakovalo, začala som si uvedomovať, prečo je tento muž sám a už dávno nemá stabilný vzťah alebo rodinu. Neviem si predstaviť ženu, ktorá by mu tieto jeho úchylky tolerovala. 
BDSM bol len začiatok, ktorý si doslova vždy vyžadoval. V sexe mi za každým začal dávať rôzne úlohy na plnenie, miestami som sa cítila ako v nejakej sexuálnej reality show, alebo hre. Jednou z nich bolo, aby som si za každým priniesla kamarátku, ktorá sa s nami bude zapájať do toho, čo nám povie. Boli to sexuálne hry na povel. Niekedy som sme tam boli len my, inokedy tam bol on s partiou mužov, jeho známych. Bolo to pre ženu veľmi ponižujúce. 

Neprehliadnite: Sex, ktorý pomotá hlavu nejednému mužovi: Ženy, ktoré ho privedú k vyvrcholeniu týmto spôsobom, majú vyhraté

Časom som vytriezvela a zistila, že žiadne pozlátko za toto nestojí a vzťah s týmto mužom by bolo hotové peklo. Vždy sa však vraciam k predstave, ako tento muž pôvodne na mňa navonok pôsobil. A nielen na mňa, keby toto o ňom ženy vedeli, rýchlo by si rozmysleli, či s ním chcú byť...