Presunúť na hlavný obsah

Ben pred JLo pokľakol so vzácnym prsteňom s ešte vzácnejším odkazom: V šperku sú vyryté tieto tri slová

Zahraničné celebrity

Podvedome na seba čakali takmer dve dekády a keď konečne prišiel "Deň D", Ben Affleck bol absolútne pripravený. Svoju životnú lásku Jennifer Lopez požiadal o ruku nielen na jej najobľúbenejšom mieste na svete, ale i prsteňom so skrytým odkazom, ktorý je pre nich tak veľavravný.

Hovorí sa, že stará láska nehrdzavie a toto príslovie dokonale opisuje hollywoodsky pár Jennifer Lopez a Ben Affleck. Ich príbeh lásky má happy end, aký vídame len vo filmoch. Vrátili sa k sebe po 17 rokoch, pričom v roku 2004 boli dokonca i zasnúbení, zásnuby však napokon odvolali a každý z nich pokračoval na svojej životnej ceste samostatne - našli si partnerov, s ktorými si založili rodiny. 

Keď sa ale vrátime k zásnubám, tie prvé boli taktiež veľmi špeciálne. Jennifer od Bena dostala prsteň s ružovým diamantom, na ktorom bolo vyryté slovo "sing", teda "spievaj". Slávny herec neostal svojej povesti skrytého romantika nič dlžný a druhý raz prišiel za Jenn do kúpelne s atypickým diamantom jemne zelenej farby.

Speváčka sa netají tým, že deň, kedy ju Ben požiadal o ruku, bol najromantickejší okamih v jej živote. "Bola sobota večer a bola som na svojom najobľúbenejšom mieste na svete, vo vani plnej peny. Moja láska pokľakla a požiadala ma o ruku," spomína na prekrásnu chvíľu latino diva. "Vôbec som to nečakala, Ostala som sa mu pozerať do očí. Aj som sa smiala, aj plakala. Snažila som sa to spracovať, že po skoro dvadsiatich rokoch sa to znova deje," dodala. 

Prečítajte siSnúbenca a otca svojich detí vymenila za oveľa mladšieho partnera: Ani to herečke k šťastiu nestačilo

Ku dňu zásnub sa Lopez opätovne vrátila po svadbe s Benom, v jednom z rozhovorov, ktoré poskytla, prezradila, že i tento prsteň niesol veľmi významný odkaz."Not. Going. Anywhere." Presne tieto slová si Jenn prečítala zo snubného prsteňa, vo voľnom preklade znamenajú "Neboj sa, nikam neodchádzam".

Pre manželov to nie sú len slová, ale predovšetkým spomienky na obdobie, kedy sa dávali znova dokopy. Affleck sa nimi podpisoval pod e-maily, keď po dlhom čase obnovili vzájomnú komunikáciu. Portál TMZ uvádza, že Lopez bola v tom čase v Karibiku, kde pracovala na novom filme, súčasne to bolo i obdobie, kedy mala po rozchode so snúbencom Alexom Rodriguezom. 

Prečítajte si: Zakázané ovocie chutí najlepšie: Rodičom Hailey sa Bieber spočiatku nepáčil, dnes žijú v šťastnom manželstve

Ben tak svojej životnej láske už od prvých dní sľúbil, že nikam neutečie a tento sľub dal vyryť i do snubného prsteňa, ktorý zelený diamant nemá náhodou. "Zelená farba je moja šťastná farba," prezradila dávnejšie speváčka s tým, že vždy, keď mala na sebe zelenú, tak sa jej udiali úžasné veci.