Presunúť na hlavný obsah

Lovestory s happyendom: Čo všetko predchádzalo tomu, aby Jennifer Lopez a Ben Affleck spečatili svoju lásku vo veľkom?

Zahraničné celebrity

Pár, ktorý vyvracia mýty o tom, že dvakrát netreba vstúpiť do tej istej rieky. Aj napriek prekážkam si napokon našli k sebe opäť cestu a obaja žiaria šťastím.

Niektoré veci môžu byť navždy, ale to neznamená, že idú len v priamej línii

Sympatická hollywoodska kráska, úspešná herečka, mama a žena, ktorá inšpiruje - Jennifer Lopez, prežíva jedno z najšťastnejších období svojho života. Jej filmová a hudobná kariéra je na vrchole, žne jeden úspech za druhým, má krásne zdravé deti a okrem toho konečne našla svoju spriaznenú dušu. Hoci sa hovorí, že dvakrát nevstúpiš do tej istej rieky, pri Jenn to veru neplatí. 

"Je to krásny príbeh lásky, že sme dostali druhú šancu. Cítim sa taká šťastná, šťastná a hrdá na to, že som s ním," začína svoje rozprávanie pre magazín People, známa herečka a dnes už manželka herca Bena Afflecka.

Prečítajte siNerozdelila ich ani obrovská sláva. Filmová Wonder Woman sa môže pýšiť ukážkovým vzťahom

Po tom, čo dvojica, ktorá spolu randila v rokoch 2002 až 2004, odvolala zasnúbenie, si napokon k sebe aj tak našli cestu. Kým však priznali verejnosti, že to opäť bok po boku skúšajú, sladké tajomstvo si najskôr nechávali pre seba. Báli sa, že by sa medializáciou mohlo zase niečo pokaziť. 

"Predtým, ako sme dali náš vzťah von, boli sme naivní a trochu to pošliapali. No teraz sme takí šťastní a nechceme, aby sa niečo z toho znova objavilo. Sme starší, múdrejší, máme viac skúseností, sme na rôznych miestach v našich životoch. Teraz máme deti a sme si týchto vecí dobre vedomí."

Vidieť, že Jennifer si naozaj veľmi váži druhú šancu, ktorú ich láska dostala. 

"Je to krásne, keď sa cítim úplne inak ako pred rokmi... Je to viac uznania a podpory, čo je pekné. Keď niekoho nájdeš a naozaj ho miluješ a dostaneš druhú šancu? To je tak vzácna, krásna vec a nepovažujeme to za samozrejmosť."

Aj keď si herečka uvedomuje, že priviesť deti do akéhokoľvek nového vzťahu môže byť náročné, verí, že aj toto zvládnu. 

"Úprimne verím, že láska vládne všetkému. Láska vždy premôže všetko - vzťahy, deti, prácu, pracovné vzťahy. Všetko je o tom, ako milovať, otvárať a akceptovať. Keď ste v dobrom a zdravom vzťahu, všetci z toho majú úžitok. Všetci."

Sama sa vyjadrila, že veľmi obdivuje cestu premeny svojho manžela. To, čo ich kedysi rozdeľovalo totiž už neexistuje. 

"Som na neho taká hrdá, taká hrdá na muža, ktorým sa stal, ktorého som z diaľky sledovala. Byť k sebe úprimní, milovať sa, to je jednoducho základ všetkého. Rozprávky zo skutočného života môžu byť zložitou vecou. No svoje deti dnes môžem naučiť, že skutočná láska existuje. Niektoré veci môžu byť navždy, ale to neznamená, že idú len priamočiaro."

Prečítajte siTajomstvo krásy a úspechu Jennifer Aniston: Až keď som pochopila, že v živote nie je nič zadarmo, našla som samú seba