Presunúť na hlavný obsah

Rituály pri splne, ktoré vám výrazne môžu zmeniť život: Pritiahnite si lásku alebo pričarujte peniaze

Partnerské vzťahy

Spln má zvláštnu silu. A počas neho si dokážete toho k sebe naozaj veľa pritiahnuť. Teda, ak viete ako na to. Inšpirujte sa spiritualitou, ktorá vraj funguje.

Hovorí sa, že práve pri splne dochádza k zosilneniu  našich emócií a otvára sa nám prístup k fantázii a intuícii. Mnohokrát sa práve v tom čase, nechávame uniesť tým, čo aktuálne prežívame, či už v pozitívnom alebo negatívnom smere. Máme väčšie sklony k hádkam, ale zároveň aj k zmiereniam. No a v neposlednom rade ide o čas, kedy si vieme k sebe pritiahnuť naozaj veľa vecí, na ktoré myslíme.

Už kedysi dávno sa práve počas splnu, robili rôzne rituály a verilo sa, že vtedy je všetko intenzívnejšie a to čo si vysnívame bude splnené. No a niečo z toho, môžete skúsiť aj dnes. Čo tak si pričarovať lásku a pritiahnuť peniaze? Za to, že to vyskúšate nič nedáte. 

Rituál na pričarovanie lásky

Budete potrebovať dve ružové sviečky, ruženín, zrkadlo, kvet, papier a pero. Zrkadlo umyte vo vode, vysušte, dajte vedľa neho sviečky a pod ne ruženín. Napíšte si na papier ako si predstavujete svojho partnera, aký by mal byť, ako by sa mal správať, vo svojich predstavách buďte naozaj čo najkonkrétnejšie.

Mohlo by vás zaujímať: Nechcela som ho opustiť, no mala som to urobiť už dávno: Až po tom, čo sa stalo toto, som si konečne zbalila kufre

Všetko, čo chcete spĺňal, spíšte na papier. Na neho položte kvetinu a opakujte si jednoduché afirmáce. Mám lásku. Je neodmysliteľnou súčasťou môjho života. Som milovaná.

Rituál na pritiahnutie peňazí

Pripravte si šesť guličiek čierneho korenia, hrsť ryže, dve nádobky, ktoré sa dajú uzavrieť a dve zelené sviečky. Áno, farba sviečok zohráva úlohu, zelené priťahujú financie, ružové zase lásku, takže toto nemeňte. Do nádobiek rozdeľte ryžu a do každej dajte tri guličky korenia. Jednu nádobku umiestnite do chodby, druhú do kuchyne.  Majte ich vždy v dosahu zorného poľa. Sviečky zapáľte a nechajte úplne dohorieť.

Čítajte tiež: 3 veci, ktoré do vzťahu rozhodne nepatria: Ak vám priateľ urobí čo i len jednu z nich, mali by ste sa pobaliť

Opakujte si dve afirmácie. Som bohatý. Mám všetko, čo potrebujem. Pre niekoho je to až príliš spirituálne, no občas aj sila myšlienok, dokáže naozaj veľa. 

Skúšali ste niekedy takéto rituály?

spolu hlasovalo 140 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe