Presunúť na hlavný obsah

Žena, ktorá dokázala skrotiť najväčšieho fešáka Hollywoodu: George Clooney prezradil, v akých momentoch je na ňu pyšný

Zahraničné celebrity

Život Amal a Georga je po profesijnej stránke diametrálne odlišný. To sa však nedá povedať o ich partnerskom živote, v ktorom našli dokonalú symbiózu. Aj preto tvoria nielen jeden z najstabilnejších manželských párov, ale i najšťastnejších na pôde Hollywoodu. Slávny herec napriek rokom neprestáva svoju manželku obdivovať.

Je krásna, inteligentná, nesmierne cieľavedomá a úspešná, nechýba jej pôvab ani štýl. Amal Clooney je ženou, ktorá vie, čo chce a ktorá sa nebojí prejaviť. Je uznávanou právničkou a bojovníčkou za ľudské práva. A manželkou jedného z najväčších fešákov Hollywoodu - Georga Clooneyho. 

Keď ju herec prvý raz stretol, hneď mu bolo jasné, že je to žena s veľkým "Ž". "Bola excentrická, zábavná a zmyselná," povedal pre Entertainment Tonight George. Okamžite mu učaroval aj jej zmyslel pre módu a dá sa povedať, že elegancia je Amalinými druhým menom. 

Spočiatku mal obzvlášť zmiešané pocity len z jej pracovných outfitov - no boli zmiešané v tom najlepšom zmysle slova. "Vždy som na ňu veľmi hrdý, keď ju vidím rozprávať v talári. Je to nesmierne pôsobivé," priznal Clooney. "Ona je úžasná ľudská bytosť. Je starostlivá a tiež je jednou z najmúdrejších osôb, ktoré som kedy stretol. Okrem toho má skvelý zmysel pre humor."

Amal je skrátka ženou, na ktorú tak dlho čakal a vďaka ktorej zmenil názor na viacero vecí. Po poslednom rozvode v roku 1993 sa zaprisahal, že sa už nikdy neožení. Roky viedol single život a prischla mu povesť záletníka. O pravdivosti frázy "nikdy nehovor nikdy" sa presvedčil v roku 2013, kedy do jeho života vstúpila Amal.

Prečítajte siManželstvo Catherine Zeta-Jones a Michaela Douglasa trvá 22 rokov: Herečka kedysi neverila, že spolu ostanú tak dlho

Zoznámili sa náhodou - cez spoločného kamaráta. Krásna právnička hercovi nechcela dať svoje telefónne číslo, čo Georga ešte viac namotivovalo. Amal sa mu páčila od prvého momentu. Okrem jej energie mu imponovala rozdielna profesia, spoločenské vystupovanie a v neposlednom rade inteligencia a rozhľad. 

"Keď som ju stretol, vedel som, že je výnimočná. Neveril som, že budem mať niekedy šancu s ňou ísť na rande. Chvíľu sme boli priateľmi a našťastie potom povedala áno." George Clooney 

Prečítajte si: Priťahovali ju vždy bad boys: Pamela Anderson Tommyho nepoznala, keď si ho brala, po príchode detí naňho zavolala políciu

Herec netúžil po svadbe a nechcel si založiť ani rodinu. Amal ale zmenila jeho celkové vnímanie sveta. Pred desiatimi rokmi si vymenili manželské sľuby a následne sa im narodili dvojičky
 

"Po stretnutí s Amal som si uvedomil, aký je môj život prázdny. No keď sa v ňom objavili deti, až vtedy som pochopil, že bol až neuveriteľne prázdny. Práve otcovstvo je to, čo ho napĺňa a robí zábavným." George Clooney.  

- Najčítanejšie -