Presunúť na hlavný obsah

Štýl Amal Clooney je jasným posolstvom pre všetky ženy: Aj vďaka tomuto zbalila starého hollywoodskeho mládenca

Zahraničné celebrity

42-ročná právnička je vďaka svojmu štýlu a aktivitám jednou z najzaujímavejších tvári svetového šoubiznisu.

Štýl s posolstvom

Je očarujúca, veľmi sofistikovaná a nepochybne aj múdra. Zároveň tiež mamička dvojičiek, aktivistka, právnička a manželka najznámejšieho hollywoodskeho mládenca Georga Clooneyho. Áno, reč je o jeho manželke Amal Clooney, ktorá si získala sympatie Hollywoodu akoby mávnutím čarovného prútika. Žiadna iná osobnosť nevzbudila okolo svojej osoby toľko záujmu a to bez zbytočných škandálov. Amal je jednoducho hviezda, ktorú všetci milujú.

Prečítajte si: Ikona Caroline de Maigret a jej rady, ako sa vyrovnať so starnutím: Francúzky si dávajú takisto botox, len to skrývajú 

Aj pre jej nezameniteľný štýl, ktorý v sebe skrýva aj menšie posolstvo. Poukazuje na to, ako žensky môžete pôsobiť aj bez vulgarity, prvoplánovosti a ukazovania kože navyše. Za tie roky, čo sa pohybuje medzi hollywoodskou smotánkou a je pod drobnohľadom médií, sme mohli vidieť Amal zakaždým v dokonalých stylingoch. Jej štýl je rozmanitý, ale má určite prvky, ktoré ho spájajú, a ktoré sú kľúčové.

Midi je viac ako mini

Midi dĺžka je najkľúčovejším prvkom šatníka šarmantnej Amal. Či už šaty, sukne, zakaždým sa drží toho, že nechce ukázať zo svojho tela viac, než by bolo potrebné. No i napriek tomu dokáže pôsobiť veľmi žensky, zvodne. Ukážkový príklad toho ako môže byť "menej viac"...

Páči sa vám štýl Amal Clooney? Viac zaujímavých fotiek nájdete vo fotogalérii

Jemnosť

Ďalšia vec, na ktorú prihliada. Áno, občas sa i ona ukáže v dominantnejších farbách, ako napríklad v červenej, no častejšie volí práve jemnejšie farby, ktoré kontrastujú s jej tmavou hrivou. Výsledok je potom oveľa efektívnejší. Amal si tiež potrpí na čisté línie, prepracované strihy a jednofarebné kúsky. 

Mohlo by vás zaujímať: Ikonická záležitosť aj po 20 rokoch: Tieto kabelky nosila ešte Diana, dnes sa objavujú v šatníku Kate Middleton

Detaily

Okuliare, opasky či lodičky. I toto všetko dotvára celkový styling a vďaka týmto detailom ho doťahuje do dokonalosti. Ak si prezriete jej fotky, všimnite si, že nič neponecháva na náhodu. A ani svoj make-up či účes, ktoré sú taktiež zakaždým tip-top.

Páči sa vám štýl Amal Clooney? Viac zaujímavých fotiek nájdete vo fotogalérii

Dovolené experimenty

Občas si môže uletiež aj vy a dovoliť si zaexperimentovať so svojim stylingom rovnako ako 42-ročná manželka Georga Clooneyho. Tento look je dôkazom toho, že na kožu či latex nikdy nie je žena stará. A ak si všimnejte, jej look je opať dokombinovaný s jemným topom. Vďaka čomu vznikol dokonalý kontrast.

Neprehliadnite: Diana mala v deň svadby pás užší ako 7-ročné dievčatko: Čo všetko obetovala za život princeznej v monarchii?

Páči sa vám štýl Amal Clooney? Viac zaujímavých fotiek nájdete vo fotogalérii

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus