Presunúť na hlavný obsah

Znamenia zverokruhu, ktoré majú dve tváre: Títo ľudia za vaším chrbtom o vás iste hovoria...

Lifestyle

Ľudia s dvoma tvárami sú ťažko rozpoznateľní. Navonok vystupujú milo a nenútene. Chvália vaše vlasy, vašu vydarenú prezentáciu, rozhodne by s vami išli na kávu. To povedia vám. No za vaším chrbtom sa od iných ľudí dozviete o sebe presný opak. Našťastie, podľa astrológov ich ľahko identifikujete na základe znamenia ich zverokruhu.

Strelec

Toto znamenie zverokruhu je dvojtvárne, nie z roztopaše alebo dlhej chvíle, ale jednoducho chce byť prirodzene milé ku každému človeku aj za cenu, že mu o ňom samom predostrie klamstvo: Strelci sa nechcú dostať do napätej situácie. Srdcom sú milí ľudia, takže majú radi ľahké a vtipné veci. Často dávajú komplimenty, aby ľudia zmäkli, aj keď to nemyslia vážne,“ prezrádza o nich oslovená astrologička pre portál bestlifeonline.com. Takže, aj keď vás Strelec cielene neohovára za vaším chrbtom, nemusí si skutočne myslieť aj to, čo vám povedal. 

Mohlo by vás zaujímať: Štyri znamenia, ktorým sa kompletne zmení život v roku 2023: Koho čakajú najväčšie zmeny?

Ryby

O Rybách je všeobecne známe, že sú veľmi empatickí, až to hraničí s psychikou. Takže by pre vás nemalo byť prekvapivé, že vám povedia klamstvo za cenu, aby podporili vaše city: „Toto znamenie len chce, aby boli všetci šťastní, a ak to znamená, že musia klamať, určite to urobia. Vedia, keď nie sú úprimní a priamočiari, ale ak to udrží pokoj, Rybám to nevadí,“ hovorí astrologička ďalej. Opäť tu nejde o žiadnu zlú vôľu alebo cielené ohováranie, jednoducho chcú, aby ste sa cítili čo možno najlepšie. 

Rak

Raci sú od prírody „súkromníci“. Ukázalo sa, že aj oni si zachovávajú svoje skutočné myšlienky, pocity a názory: „Symbolom Raka sú dva kruhy smerujúce opačným smerom, takže majú tendenciu navonok prejavovať opak toho, čo vnútorne cítia,“ objasňuje astrologička a dodáva, že keďže ich ovláda Mesiac, ich myšlienky sa riadia aj ich emóciami. No, hoci o vás Raci môžu rozprávať za vaším chrbtom, pravdepodobne nebudú o vás hovoriť zle. Svoje negatívne názory na vašu osobu si ponechajú pre seba. 

Čítajte tiež: Najlepší január čaká štyri znamenia: Zmena práce, výmena partnera, to všetko do vášho života prinesie šťastie

Váhy

Váhy nevedia udržať tajomstvo, pretože nevedia udržať jazyk za zubami, ako sa hovorí. Ak im jedno svoje prezradíte, hneď sa tešia, ako ho posunú ďalej: „Zaujímavé je, že keď to aj urobia, prejavia úprimnú ľútosť. Budú sa cítiť zle, že sklamali vašu dôveru a povedia, že nabudúce to urobia lepšie, ale to neznamená, že nabudúce už budú vedieť udržať tajomstvo,“ poznamenáva. Z nejakého dôvodu to jednoducho nedokážu ovládať. Váhy radšej zaraďte veľmi vysoko na zoznam priateľov s dvoma tvárami.

Škorpión

Toto znamenie má povesť záludného, dvojtvárneho: „Škorpióni sú ambiciózni ľudia, ktorí by zašli akokoľvek ďaleko, aby dosiahli svoje ciele. Môžu sa javiť ako tvoji najúžasnejší priatelia. No nakoniec aj tak zmanipulujú, aby dosiahli svoje ciele. Majú dve tváre, pretože neodhalia svoje skutočné úmysly,“ hovorí o dvojtvárnosti tohto znamenia astrologička. K Škorpiónovi sa jednoducho nikdy nedostanete tak blízko, ako si myslíte, že ste sa dostali. Do poslednej chvíle to na vás hrá. 

Neprehliadnite: Dve znamenia budú mať v roku 2023 k sebe mimoriadne blízko: Títo dvaja sa k sebe najviac hodia

Blíženec

Ktoré iné spomedzi znamení zverokruhu by malo byť ešte dvojtvárne, ak nie práve Blíženec, znamenie dvojičiek? Blíženci si tak isto ako Škorpióni jednoducho nevedia pomôcť: „Sú doslova z dvoch myslí. V jednej minúte niečo povedia alebo urobia a potom urobia pravý opak. V okamihu povedia pravdu, ale ako sa menia momenty, mení sa aj ich pravda. Vládne im Merkúr, majú rýchlu myseľ, čo znamená, že ich myšlienky neustále pretekajú, rastú a menia sa,“ opisuje toto znamenie astrologička. Zakaždým, keď sa s nimi budete rozprávať o jednej a tej istej veci, vždy vám povedia aj tak celkom iný názor. Niekedy ani sami nevedia, čomu veria, sú zmätení. 

Ste aj vy jedným zo spomínaných dvojtvárnych znamení zverokruhu?

spolu hlasovalo 540 ľudí

Áno
273
Nie
267

- Najčítanejšie -