Presunúť na hlavný obsah

Starnutie podľa horoskopu: Panny sa držia štruktúr, Škorpióni sa spoliehajú na dobré gény

Zábava

Vek je len číslo. Áno, znie to ako klišé, no je to fakt. Odhaľte však spolu s nami, čo vám v tomto smere nadelili do vienka hviezdy. Čo sa týka starnutia, rôzne znamenia majú jeho vnímanie nastavené inak.

Panny, Vodnári, Raci, Ryby

Tieto znamenia sa v živote držia štruktúr. Vedia, však a uvedomujú si, že dôležité je to, čo sa deje tu a teraz. Sú to milovníci rutiny, rituálov a to vo všetkých smeroch. Jediné, čo sa musia naučiť je - nebrať sa tak vážne.

Čítajte tiež: Bola som si istá, že budem na Vianoce požiadaná o ruku: Priateľ však prišiel s niečím ešte lepším, malo to však háčik

Či už sa to týka každodenného bytia, starostlivosti o seba, ale aj oblasti lásky. Napríklad tam potrebujú vidieť a cítiť, že ich polovička miluje. Vtedy starnú s gráciou, teda pokiaľ vedia, že sa majú o koho oprieť. 

Škorpióni, Kozorožci, Barani, Býci

Ich zmysel pre humor je niečo, čo im dokáže pomôcť aj v tých najťažších chvíľach. Zlatá stredná cesta a rovnováha, ktorú sa snažia dosiahnuť sú niečím, čo im zase pomáha starnúť s eleganciou, aj keď pred pribúdajúcimi rokmi majú rešpekt. Spoliehajú sa na dobré gény a snažia sa s tým pracovať. 

Sú to intelektuálne, no zároveň umelecké duše, ktoré musia síce mať veci pod kontrolou, avšak neboja sa riskovať, ak treba. 

Strelci, Blíženci, Váhy, Levy

Tieto znamenia definuje akási dualita. Sú jednoducho tým živým príkladom, že vek je len číslo a dôležitý je stav mysle. Nikdy sa nevzdávajú svojej životnej cesty a ich osobnosť sa ani rokmi nemení. Láska, aktívna myseľ, sny a fantázie ich udrživajú v dobrej psychickej a fyzickej kondícii naozaj dlho. Neboja sa toho, že zostarnú.

Mohlo by vás zaujímať: Partnerovi som pripravila dokonalý valentínsky darček, ktorý nás mal posunúť ďalej: Skončilo to však rozchodom

Práve naopak, užívajú si prítomnosť v každej sfére a v akomkoľvek čase. Pre nich je to celé dobrodružstvo. Život ako taký. A vo všetkom sa to odráža. 

Vnímate vek len ako číslo?

spolu hlasovalo 435 ľudí

Áno
309
Nie
72

- Najčítanejšie -