Presunúť na hlavný obsah

Spriaznené duše podľa znamenia: S týmito mužmi vytvoríte ideálne dvojice

Partnerské vzťahy

Vzťahová symbióza je niečo, čo dokáže posunúť puto medzi dvojicou do úplne inej roviny. Vrámci celého horoskopu existujú len tri páry, ktoré sú doslova spriaznenými dušami.

Strelec a Vodnár

Toto spojenie sa považuje azda za najideálnejšie vrámci horoskopu. Títo dvaja vedia vytvoriť duo, ktoré je hlbšie v emocionálnej rovine, ale aj tej kamarátskej. To je skvelý dôvod prečo má ich vzťah predpoklad vydržať roky. Dobrodružný a akčný Strelec, dokáže melancholického Vodnára vytiahnuť z jeho depresívnych nálad a dostať ho do pohody, kedy sa prejavia jeho pozitívne vlastnosti ako tvorivosť a kreativita. 

Neprehliadnite: Prežil som s ňou ten najlepší sexuálny zážitok: Nakoniec som zistil, že je to žena môjho známeho

Vzájomná podpora a súlad sa potom prenášajú do bežných dní, pričom si ich robia naozaj výnimočnými. Sú výbornými milencami aj kamarátmi zároveň a to je možno aj tajomstvo úspechu ich spoločného bytia.

Rak a Panna

Rezonancia tejto dvojice je založená na rešpekte, podpore a veľkej dáve sexuality. Funguje medzi nimi akési zvláštne puto, ktoré ich neustále spája. Rozumejú si v intelektuálnej, duchovnej, ale aj v intímnej rovine. Ani jeden z nich sa neprejavuje vo vzťahu žiarlivosťou, lebo si dôverujú. Sú skrátka naladení na rovnakú frekvenciu a preto si rozumejú skutočne vo všetkom. 

Ryby a Lev

Hoci na prvý pohľad môže táto dvojica pôsobiť nesúrodo, opak je pravdou. Dominantný Lev a citlivá Ryba sa dokážu krásne dopĺňať. Kým Lev potrebuje neustále zdvíhať sebavedomie a počúvať o svojej dokonalosti, práve toto mu Ryba vždy vie splniť. Rybe sa zase páčia ochranárske pudy Leva a má pri ňom pocit bezpečia.

Čítajte tiež: Mali sme dokonalý sex, ale jemu to nestačilo: Podvádzal ma so ženou, s ktorou to robí väčšina mužov

Ak sa nastavia na vzájomný rešpekt a toleranciu, spojí sa ich rovnaký pohľad na svet, sú z nich skvelí parťáci do života. Nemajú pred sebou tajomstvá, dokážu byť sami sebou, čo sa najmä v dlhodobom zväzku počíta. 

Myslíte si, že každý máme niekde svoju spriaznenú dušu?

spolu hlasovalo 1153 ľudí

Áno
1005
Nie
148