Presunúť na hlavný obsah

Temné stránky žien, ktoré sa prejavia vo vzťahu až po rokoch: Strelkyne sú neľútostné, Levy maximálne sebecké

Partnerské vzťahy

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, prečo vám to vo vzťahu nejde presne podľa predstáv? Možno máte po svojom boku ženu, ktorú charakterizujú nie príliš ideálne vlastnosti. Tri znamenia zverokruhu, v tejto tienistej stránke vedú prím. A najhoršie je, že vy ich nedokážete zmeniť.

Neľútostné, sebecké, ale aj extrémne kritické: Ste v tejto tienistej kategórii žien aj vy?

Každý z nás ma pozitívne, ale aj negatívne stránky. Občas dominujú viac tie lepšie, inokedy sa na povrch dostáva naše temné ja. Avšak tri znamenia zverokruhu, majú v tomto veľmi výrazné črty, ktoré neskôr zásadne a zle ovplyvňujú ich ďalšie fungovanie vo vzťahovej rovine. Čo myslíte, radíte sa do tejto, nie práve najideálnejšej kategórie aj vy? 

Neprehliadnite: Sex, ktorý pomotá hlavu nejednému mužovi: Ženy, ktoré ho privedú k vyvrcholeniu týmto spôsobom, majú vyhraté

Pokiaľ ste sa narodili v znamení Strelca, Leva alebo Panny je to tak. Tieto ženy sú nielen najvýraznejšie a pútajú pozornosť, kdekoľvek sa objavia, no nesú si v sebe prvenstvo aj v tejto sfére. 

Napríklad Strelkyne sú neľútostné, pokiaľ ide o ich vlastné dobro. Vtedy nemajú súcit ani pochopenie pre iných. Pokiaľ by to malo, čo len najmenej nejakým spôsobom ovplyvniť ich pohodlie, nedokážu robiť kompromisy. Práve takto potom veľmi často ubližujú svojim najbližším. Vo vzťahoch je to preto s nimi nesmierne náročné. Keď čokoľvek nejde podľa ich plánu a zaužívaných konvencií, prechádzajú do ofenzívy a nepozerajú na to, ako to ovplyvní ich milovaných.

Ženy narodené v znamení Leva sú zase maximálne sebecké. Všetko musia mať najlepšie, snažia sa pred ostatnými prezentovať ako nenahraditeľné a veľmi dôležité. Chcú dosiahnuť čo najviac a vôbec im neprekáža, ak pritom ubližujú iným.

Ich osobné blaho je vždy na prvom mieste. Žiaľ táto črta sa prejavuje aj období, keď už majú deti. Čiže, ak čakáte v tomto nejakú zmenu, bude to zrejme márne. 

Čítajte tiež: Sexovali sme nonstop, no aj tak šiel vždy za inou: Podvádzal ma na každom kroku a so všetkými kamarátkami

Panny sú neuveriteľne kritické voči iným. Nikto nikdy neurobí niečo tak dobre ako ony. Nešetria kritikou na partnerovi, vlastných rodičoch aj deťoch. V ich očiach to je vždy tak, že ak chcú mať niečo urobené poriadne, musia si to spraviť samy. Nedôverujú v tomto smere iným a skutočne veria tomu, že sú dokonalé.