Presunúť na hlavný obsah

Ako ho zviesť podľa znamenia? Škorpióni milujú tajomno, s Býkmi sa hrajte na nedostupnú

Partnerské vzťahy

Na každého muža platí niečo iné. No ak sa chystáte niekoho zviesť, usmerniť vás v tomto smere môže to, v akom znamení sa dotyčný narodil. To totiž dokáže naozaj veľa prezradiť.

Pokiaľ po nejakom mužovi túžite, no neviete ako ho zviesť, máme pre vás zopár tipov. Stačí sa pozrieť na to, v akom znamení sa váš objekt narodil. Odhaľte spolu s nami, čo na neho platí. 

Ohnivé znamenia - Baran, Lev a Strelec

Sú štedrí, aktívni, dynamickí, majú v sebe prvky nápaditosti. Milujú, keď sú centrom pozornosti a na toto by ste mali aj staviť. V prípade, že sa o neho usilujete, skúste mu hovoriť komplimenty, snažte sa ho počúvať, smejte sa na jeho vtipoch a prejavte obdiv. To je niečo, čo na tieto znamenia funguje 100%.

Mohlo by vás zaujímať: Skutočný príbeh: Milujem ho, no kvôli jeho klamstvám a tajnostiam, ktoré vyplávali na povrch s ním nedokážem žiť

Zemské znamenia -  Býk, Panna a Kozorožec

Stáli, veľmi konzervatívni, tvrdohlaví a zároveň aj pôžitkárski. Potrebujú mať pocit istoty, stability a záleží im na to, aby boli dostatočne zabezpečení. V oblasti lásky a intimity sú priami a uprednostňujú nevtieravé prejavy zájmu.

Ak budete milí, láskaví a sami sebou, to je niečo, čo ich vždy zaujme. Nepotrebujú veľkú dávku neprirodzeného obdivu, skôr chcú naozaj vedieť ako ich reálne vnímate. 

Vzdušné znamenia - Blíženci, Váhy a Vodnár

Priateľskí, rodinne založení, originálni a majú pevnú vôľu. V živote sa snažia robiť správne rozhodnutia a záleží im veľmi na tom, ako ich iní vnímajú. To, čo na nich platí je jednoznačne zmysel pre humor. Keď ich prirodzene zaujmete v tomto smere, máte naozaj vyhraté. Priťahuje ich ľudskosť, ľahosť bytia a prejavy autenticity. 

Vodné znamenia - Rak, Škorpión, Ryby

Majú v sebe obrovskú vnútornú silu a prežívajú bohatý život. Zbožňujú výzvy vo všetkých smeroch, milujú flirotvanie a užívajú si lichôtky. Sú emocionálni, súcitní a intuitívni.

Prečítajte si: Bol som svojej žene neverný a neľutujem to: Muži to berú ako prirodzenú súčasť života

Skvelé je, ak dokážete vyzdvihnúť ich prednosti. Na to si naozaj potrpia. Okamžite si to všimnú. Potom už stačia len úsmevy, letmé dotyky a sú vaši.