Presunúť na hlavný obsah

Po rozvode zmenila život od základov: Marissa Pool tvrdí, že je kópia Megan Fox, kvôli tomu obetovala to najcennejšie

Zahraničné celebrity

Vždy túžila byť iná a to sa jej aj podarilo. Za svoj vzor si vzala ikonickú hollywoodsku herečku Megan Fox a robí všetko pre to, aby sa jej čo najviac podobala.

Je z nej nový človek a konečne vraj našla samú seba

Roky vraj žila v toxickom vzťahu a to ju výrzane poznačilo. Snažila sa byť dokonalou mamou, manželkou, milenkou, no nič z toho sa jej nedarilo dosiahnuť. Svojho exmanžela stretla, keď mala len 17. Bola do neho totálne zbláznená a možno aj preto zabúdala sama na seba. Žila len v tom, čo sa od nej ako manželky a matky očaká a nezaujímala sa o to ako vyzerá. 

"Cítila som sa však celý čas nešťastne, vedela som, že strácam samú seba. Všetko som podriaďovala iným. Až po rozvode som vytriezvela. Prehodnotila som vzťah k sebe a začala som sa dávať do popredia. Keď zostarnete, zmeníte sa na iného človeka a vaše hodnoty a presvedčenia sa zmenia," prezradila pre Daily Mail.

Prečítajte siBeyoncé a Jay-Z zažiarili na gala: Najslávnejší pár šoubiznisu nerozdelila ani nevera, v niečom ich vzťah ale zmenila

Marissa je dvojnásobnou mamou a dnes je konečne so sebou spokojná. Zbavila sa podľa vlastných slov nevkusného "bobu" na hlave a zamilovala si výstrednosť, extravaganciu a nespútanosť. Jej veľkým vzorom je herečka Megan Fox, na ktorú sa túži podobať a je preto ochotná urobiť čokoľvek.

Vraj už teraz neustále počúva, že je kópiou Megan, no ona túži po tom, aby to bolo ešte výraznejšie. Deti dáva do úzadia, keďže sa rozhodla venovať sebe. Takáto obsedantná túžba po zidealizovanom výzore, ktorý má človek vysnívaný je však veľmi krehkým ľadom. 

"Rozhodla som sa, že ak sa môžem cítiť dobre zvonku, môžem sa cítiť dobre aj zvnútra, pretože dokážem byť k ľuďom úprimná a neskrývať sa za strach."

Marissa má už teraz deväť tetovaní, vrátane loga svojej obľúbenej kapely Bring Me the Horizon na hrudi a snaží sa presvedčiť aj ostatné mamy o tom, prečo musia v prvom rade myslieť na seba. 

"Keď sa cítite dobre, len vtedy môžete byť najlepšou verziou samého seba. Cítim sa ako úplne iný človek. Som sebavedomá cítim sa dobre a  konečne viem, že som to ja."

Prečítajte si: Ryan Reynolds má tri dcéry a praje si štvrtú: V manželke našiel životnú lásku vďaka dvojitému rande, ktoré nedopadlo najlepšie

- Najčítanejšie -