Presunúť na hlavný obsah

Manželstvo, ktoré sa neriadi stereotypom. Spevák a známa herečka dokazujú, že to, čo si myslí okolie, je vedľajšie

Zahraničné celebrity

Každý vzťah si na začiatku prechádza neistotou, ktorú často posilňujú narážky okolia. Aj tento hollywoodsky pár dokazuje, že reči druhých počúvať netreba.

Meno Joe Jonas je známejšie najmä mladšej generácii, ktorá si stredného brata zo slávnej skupiny Jonas Brothers, nepamätá len zo známeho boybandu, ale aj z tínedžerských seriálov, ktoré boli svojho času mimoriadne populárne. Už vtedy sympatický mladík lámal ženské srdcia a randil s kráskami, akými sú Taylor Swift, Gigi Hadid či Demi Lovato. Jeho srdce si však napokon získala o sedem rokov mladšia herečka Sophie Turner. Tá bola rovnako úspešná ako on - aj keď v inej oblasti. 

Kariéra blonďavej herečky sa rozbehla aj vďaka seriálu Game of Thrones, kde stvárnila jednu z hlavných postáv. Zaujímavé črty tváre, ale aj akási tajomnosť, ktorú v sebe Sophie nesie, z nej pomerne rýchlo spravila hviezdu svetového formátu - o ktorú sa začalo zaujímať oveľa viac najmä opačné pohlavie. Samotná herečka však vtedy podľa vlastných slov vzťahy príliš nevyhľadávala a skutočne ju očaril až Joe. Ten bol jej prvou veľkou láskou - no ak by sa držala toho, čo si myslia ostatní, dnes by s ním zrejme nebola. 

Psychické problémy a iné rozdiely 

Dvojica sa síce dlhší čas registrovala, no rozhodujúci krok spravil až Joe. „Mali sme veľa spoločných priateľov, ktorí sa nás snažili zoznámiť. Followovali sme sa na Instagrame, keď mi jedného dňa len tak Joe napísal,'' prezradila v interview pred pár rokmi Sophie, ktorá v čase svojich zásnub mala len 22 rokov. Dnes má už 25 a okrem toho, že je z nej manželka, je zároveň aj maminou dcérky Willy. Sama si však istý čas pocit, že existuje možnosť, že jednoducho skončí sama. „Bola som na to pripravená. Cítim, že mám omnoho vyspelejšiu dušu ako ostatní, tak o päť, šesť rokov. Stretávala som sa s veľa mužmi na to, aby som to vedela - a zároveň aj so ženami,'' priznala otvorene Sophie, ktorá sa považuje za bisexuálku.

Joe tento fakt akceptoval a už od začiatku sa k herečke správal ukážkovo. „Mala som problémy so sebavedomím. Pomohol mi s mojimi psychickými problémami a naučil ma milovať samú seba,'' uznala kredit svojmu dnes už manželovi herečka ďalej. Pre mnohých by boli tieto faktory už stopkou - nehovoriac o praktických veciach, akými je fakt, že je napríklad od speváka vyššia. Aj práve komentáre ľudí či titulky v médiách boli dôvodom, prečo sa zo začiatku rozhodli svoj vzťah na jeden rok tajiť. Všetko toto sa však nakoniec pár rozhodol hodiť za hlavu, nepočúvať názory okolia a nevyžiadané rady - a jednoducho počúvali svoje srdce. 

Neprehliadnite: Nový ukážkový pár? Megan Fox pri svojom mladšom partnerovi kvitne ako nikdy predtým

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe