Presunúť na hlavný obsah

Priťahovali ju vždy bad boys: Pamela Anderson Tommyho nepoznala, keď si ho brala, po príchode detí naňho zavolala políciu

Zahraničné celebrity

Pred pár dňami sa na Netflixe objavil intímny a životopisný dokument "Pamela: Príbeh lásky". Samotná Anderson v ňom hovorí o mnohých etapách svojho života a nemohla preskočiť tú, ktorú prežila s Tommym Leem, mužom, ktorého ako jediného skutočne milovala a s ktorým s založila rodinu. Ich vzťah sa po sérii ťažkých období preklenul do nočnej mory.

V 90-tych rokoch bola považovaná za sexsymbol. Pravidelne sa objavovala na stránkach najznámejšieho mužského časopisu, ako hosť vystupovala v rôznych televíznych šou, nebol nik, kto by nepoznal meno Pamely Anderson

Stala sa najvýraznejšiou playmate a neskôr herečkou - hviezdou Baywatchu. Rola C.J. Parker bola jej prvou hereckou skúsenosťou, užívala si ju naplno. Počas hviezdnej kariéry bola otvorená i vzťahom. Pamela sa nikdy netajila tým, že túži po skutočnej láske. Chcela sa šialene zamilovať, nič viac, nič menej. Tento sen sa jej po sklamaniach v mužoch splnil po tom, ako spoznala rockovú hviezdu a večného rebela - Tommyho Leeho. 

"Bola to skutočná láska. Zo srdca priamo do srdca." Pamela Anderson

Stalo sa tak na silvestrovskej párty v roku 1994. Anderson v losangelskom klube vítala nový rok s kamarátkou, keď sa pri nej odrazu zjavil Tommy, muž s nálepkou "bad boy".  "Všetkým som kúpila poháriky, ale Tommy si myslel, že sú len preňho, takže si sadol vedľa mňa a olízal mi tvár," spomína na prvé stretnutie s rockerom Pamela. Po tej noci sa ju podľa jej slov neustále snažil skontaktovať, ale keďže mala nabitý program, nereagovala. Natáčala Baywatch a súčasne pózovala pre Playboy. Raz mu ale zdvihla v domnienke, že volá jej agent. Tommymu teda spomenula, že ide fotiť do Mexika, na čo jej odvetil, že si ju tam nájde. 

A tak i bolo. Od tamojšej párty sa od seba nevedeli odlepiť, po búrlivom štvordňovom romániku prišila žiadosť o ruku. Pamela prijala prsteň, ktorý si Lee vzal od kamaráta, v tom čase bola najšťastnejšou ženou na svete. Prežívala zamilovanosť, po ktorej vždy tak túžila. To však ešte netušila, že o pár rokov toto nádherné obdobie vystrieda peklo…

Prečítajte si: Rola Stiflerovej mamy z nej spravila bohyňu sexu: Napriek tomu, žiť naplno začala až po 60-tke

"Nič sme o sebe nevedeli a bola to tá najkrajšia a najdivokejšia jazda," skonštatovala Anderson. Krátko po svadbe čakala hudobníkovo prvé dieťa. O bábätko však prišli, čo ich zdrvilo. Po najťažšom období v ich spoločnom živote prišlo ďalšie, na povrch vyplávala videonahrávka ich sexu. Niekto ju ukradol z trezoru počas toho, ako rekonštruovali svoj dom. Netrvalo dlho a rozšírila sa naprieč svetom. Pamele zničila kariéru, radosť jej robil iba prvorodený syn Brandon Thomas Lee. V skutočnom horore sa ocitla až pôrode druhého syna Dylana.

Prečítajte si: Manželstvo Catherine Zeta-Jones a Michaela Douglasa trvá 22 rokov: Herečka kedysi neverila, že spolu ostanú tak dlho

"Tommy veľmi žiarlil. Páčilo sa mi to, myslela som si, že o tom láska je… Mali sme dve krásne deti, dosť ma zamestnávali a Tommy to neniesol dobre. Nastala strašná noc, kedy Tommy sedel a Brandon plakal v postieľke. Ja som držala Dylana. Ale Tommy začal kričať: "Chcem späť svoju ženu". Nevedela som, čo robiť, povedala som mu, že potrebujem pomôcť, že tu už nejde len oňho. Nikdy predtým som sa s ním takto nerozprávala. Nespoznávala som ho. Zbláznil sa," opísala chvíle hrôzy Pamela.

Situácia sa zvrtla tak, že na svojho manžela zavolala políciu. Napadol ju a svojho syna, za čo šiel neskôr sedieť. "Teraz, keď o tom hovoríme, si uvedomujem, že som prehliadala varovné signály. Ale bez väčšieho premýšľania by som povedala, že sme mali krásny vzťah."  

"Nikoho iného som tak hlboko nemilovala. Tým "hlboko" myslím, že som milovala jeho dušu." Pamela Anderson

- Najčítanejšie -