Presunúť na hlavný obsah

Ženili sa v ten istý rok a dnes sú z nich viacnásobní otcovia: Známi futbalisti, ktorí sa pýšia šťastným manželstvom a rodinou

Slovenské celebrity

Rok 2014 bol veľmi významný pre hneď pre dvoch našich reprezentantov vo futbale. Obaja si v ňom totiž vzali svoje životné lásky, s ktorými majú dnes rodiny.

Marek Hamšík aj Róbert Mak vstúpili do manželstva veľmi mladí. Bývalý kapitán slovenskej reprezentácie svoj najväčší životný krok spravil ako 26-ročný a jeho bývalý reprezentačný spoluhráč mal ešte o tri roky menej. 

Marek Hamšík

Marek navliekol svadobnú obrúčku Martine, s ktoru sa pozná už z čias, keď mali okolo 12-13 rokov. Vzali sa po sedemročnom randení ako dvojnásobní rodičia, ich synovia mali v tom čase 4 a 2 roky. Dnes sú z nich veľkí fešáci, 12-ročný Christian a 10-ročný Lucas chránia svoju sestričku Melissu, ktorá krátko pred Vianocami oslávila 6. narodeniny.

Deti sú pre manželov Hamšíkovcov všetkým, celým svetom. Samotný futbalista sa napriek pracovným povinnostiam snaží, aby boli všetci spolu čo najviac. So svojou láskou veľa obetovali, roky žili ako rodina v cudzine, určite nebolo jednoduché skĺbiť hektický pracovný život s tým súkromným, ale zvládli to najlepšie, ako vedeli. 

Prečítajte siJedna z najsympatickejších slovenských herečiek po dlhej dobe ukázala fotku syna: Jakubko rastie ako z vody, bude celý otec?

Pravidelne si vyznávajú lásku a Marek je k svojej vyvolenej stále veľmi pozorný. Na Instagram zvykne pridávať Martinine fotky s láskyplnými popismi, vidno, že to medzi nimi aj po toľkých rokoch iskrí. Želáme im, aby boli spolu šťastní ešte mnoho ďalších rokov. 

Róbert Mak

Pred necelými deviatimi rokmi si svoje životné "áno" povedali aj Zuzana a Róbert Makovci. Futbalista svoju lásku požiadal o ruku v Dubaji a krátko po svadbe sa im narodilo prvé bábätko. Dva roky po Robinovi prišiel na svet Alexej, obaja chlapci robia rodičom veľkú radosť, rastú z nich poriadni fešáci. 

Prečítajte siNový rok, nový začiatok: Naša bývalá reprezentantka po desaťročnom manželstve žiari šťastím po boku šarmantného Francúza

Tak ako Hamšík, aj Mak rád trávi každú chvíľu mimo futbalového ihriska s rodinou, ktorá je pre neho prvoradá. Aj po toľkých rokoch spoločného života, počas ktorého taktiež zažili sťahovanie kvôli športovej kariére, svoju Zuzku nadovšetko miluje, ich vzťah len kvitne. Svedčia o tom aj romantické fotky, ktoré futbalista zvykne pridávať na svoj Instagram. Rodinke prajeme, aby bola stále taká šťastná a harmonická.