Presunúť na hlavný obsah

Známy moderátor má doma tri princezné, ktoré sú takmer totožné: Podoba jeho staršej dcéry na manželku je dychberúca

Slovenské celebrity

Žiť šťastný a naplnený život doma i v práci je snom viacerých. Deň čo deň sa do tohto prekrásneho sna budí i Matúš Krnčok. Vzťah úspešného moderátora a otca dvoch dievčat len kvitne.

Obľúbený moderátor z rádiového i televízneho vysielania Matúš Krnčok našiel šťastie po boku svojej manželky Niny, ktorá mu porodila dve krásne dcérky. Ako prvá prišla na svet Terezka a dva roky po nej Marínka. 

Malé princezné sú pre manželov všetkým, celým svetom. Samotný moderátor kladie rodinu na prvé miesto, nič preňho nie je dôležitejšie než čas strávený spoločne. Napriek veľkej vyťaženosti si teda vždy nájde čas na všetky svoje princezné, ktoré sú takmer totožné. 

Dychberúca je najmä podoba Terezky na Ninu. Identické črty tváre, rovnaký úsmev i pohľad… prvorodená dcéra je skrátka vernou kópiou mamy. O pár rokov budú zrejme pôsobiť ako dvojičky

Prečítajte siJedna z najsympatickejších slovenských herečiek po dlhej dobe ukázala fotku syna: Jakubko rastie ako z vody, bude celý otec?

"Mám svoj život, naplnený a vysnívaný. Robím to, čo milujem, cestujem, spoznávam. Ale nič by ma tak nebavilo, keby som to robil len pre seba." Matúš Krnčok

Prečítajte siPo rokoch sa vracia naplno k herectvu: Jana Majeská má doma rodinku ako z katalógu, aký je jej recept na šťastie?

Celá rodinka pôsobí idylicky, až sa natíska otázka, či Krnčokovci poznajú recept na šťastný manželský život. To, čo im funguje, je spleť vzájomnej podpory a rešpektu, zmyslu pre humor a prejavov lásky. "Príde obdobie, keď to bude zas len o nás dvoch. Starajte sa o svoj vzťah…" odkázal moderátor všetkým párom s deťmi.