Presunúť na hlavný obsah

Po úspechu v seriáli Emily in Paris sa možno stane novým Jamesom Bondom: Lucien Laviscount má našliapnuté na kariéru snov

Zahraničné celebrity

"Som Bond. James Bond." Chceli by ste túto vetu počuť z úst seriálového Alfieho? O Lucienovi Laviscountovi sa totiž uvažuje ako o novom agentovi 007.

Emily in Paris. Je viacero dôvodov, prečo sa seriál teší tak veľkej obľube. Okrem módnej inšpirácie, vtipných replík a pútavých zápletok ponúka aj pohľad do ulíc francúzskej metropoly, pričom obsadenie tvoria veľmi atraktívni herci. Jedným z nich je postava Alfieho, britského bankéra, ktorého z Londýna premiestnili do kancelárie v Paríži. Tejto úlohy sa zhostil Lucien Laviscount a bezpochyby môžeme povedať, že niektoré diváčky pozerali tretiu - najnovšiu sériu - len kvôli nemu. 

Herec spĺňa asi všetky kritéria dokonalého krásavca. Je charizmatický, ukážkovo vypracovaný muž s uhrančivým pohľadom a šibalským úsmevom. Nádherné zuby a perfektne vykrojené pery sú len bonusom. 

Prečítajte siSeriálová Emily je na nerozoznanie od Lily Collins v reálnom živote: Herečkine outfity majú ten pravý parížsky štýl

Preto snáď nikoho neprekvapí, že sa o ňom uvažuje ako o novom agentovi 007. Samotní tvorcovia bondoviek sú presvedčení, že Laviscount spĺňa všetky kritériá, ktoré by mal mať správny James Bond. "Vyhovuje všetkým bodom. Je super talentovaný herec, mimoriadne pekný a za posledných 18 mesiacov získal množstvo nových fanúšikov," povedal denníku Daily Mail nemenovaný zdroj s tým, že Lucien vyzerá v obleku absolútne perfektne. 

Sériálový Alfie by tak mohol nahradiť posledného agenta 007 Daniela Craiga. Faktom ale je, že herec sa dostal do povedomia len vďaka projektu Emily in Paris, ktorý predstavuje najväčší úspech v jeho kariére. Tvorcovia preto zvažujú, či je Luciena vhodné obsadiť, keďže legendárneho Bonda vždy stvárnil herec, ktorý mal vo filmovom priemysle vybudované silné meno.

Prečítajte siZoznámte sa s novým lámačom ženských sŕdc - tureckým Jasonom Momoom. Kto je Can Yaman?

A o ktorých hercoch sa okrem Laviscounta niekedy uvažovalo ako o Jamesovi Bondovi? Henry Cavill, Regé-Jean Page, Idris Elba, Tom Hardy, Tom Holland. 

Chceli by ste vidieť Luciena Laviscounta v úlohe Jamesa Bonda?

spolu hlasovalo 190 ľudí

Áno
49
Nie
141

- Najčítanejšie -