Presunúť na hlavný obsah

Emily v Paríži nikdy nebola viac chic! Lily Collins a jej prvá ochutnávka štýlových outfitov z tretej série: Ktorý je ten váš?

Zahraničné celebrity

Ak patríte medzi milovníčky módy i dobrej zábavy, určite vašej pozornosti neunikol populárny seriál z dielne Netflixu Emily v Paríži (Emily In Paris). Čoskoro sa dočkáme jeho tretej série. Čakanie na ňu vám spríjemníme malou ochutnávkou štýlových outfitov hlavnej predstaviteľky Lily Collins.

Seriál Emily v Paríži od tvorcov Sexu v meste žne veľké úspechy. Veď už krátko po premiére sa stal jedným z najsledovanejších seriálov. Ak ste ho nevideli, rozhodne je čo dobiehať! Lily Collins ako filmová Emily Cooper baví nielen svojimi každodennými starosťami a radosťami, ktoré zažíva v romantickom Paríži ako svojská Američanka, ale i svojimi outfitmi. 

Prečítajte siRetro vibe: Tieto kúsky, ktoré milovala princezná Diana sú našimi srdcovkami aj dnes

V každej epizóde sme svedkami vkusných a predovšetkým nápaditých stylingov, ktoré si získavajú obdiv naprieč svetom. Ak sa už nemôžete dočkať tých, ktoré hlavná hrdinka predvedie v tretej sérii, máme pre vás prvú ukážku! Nazrite spolu s nami do originálneho šatníka Emily Cooper a zahlasujte sa za svojho obľúbenca. 

1

2

3

4

5

Ktorý outfit Emily Cooper sa vám páči najviac?

spolu hlasovalo 99 ľudí

1
6
2
16
3
9
4
13
5
55

O čom bude tretia séria?

Emily ostane v metropole módy - v Paríži - ktorý jej tak veľmi prirástol k srdcu. Stojí však pred ťažkým rozhodnutím. To pramení zo záveru druhej série, konkrétne zo vzniknutého konfliktu Sylvie - šéfky marketingovej spoločnosti v Paríži, v ktorej Emily pracuje - s Emilinou šéfkou v domovskej Amerike - Madeline. Emily sa tak musí rozhodnúť, či prijme ponuku od Sylvie, ktorá z firmy odišla s ambíciou založiť vlastnú, alebo ostane tam, kde je. O nič jednoduchšie to nebude mať ani vo svojom milostnom živote…  

Prečítajte si: Z nenápadnej lolitky módnou divou: Lily Collins dobýja Hollywood vo veľkom

Aj v tretej sérii sa objavia všetci obľúbení hrdinovia, ktorými sú herec Lucas Bravo (rola Gabriela) či herečka Ashley Park, ktorá stvárnila Cooperovej najlepšiu kamarátku Mindy. Samozrejme, nebude chýbať ani Lucien Laviscount v úlohe Alfieho.