Presunúť na hlavný obsah

Sex game: Tieto hry mužom treba dopriať, pokiaľ si ich chcete pri sebe udržať

Sex

Sexuálne hry sú pre vzťah, v ktorom chcete udržať vášeň a túžbu alfou a omegou. Dôležité je tieto veci mužovi dopriať, najmä ak nechcete, aby si takúto absenciu kompenzoval inde.

Mozog je najmocnejším sexuálnym nástrojom

Ak ste s niekým vo vzťahu už nejaký ten čas je veľká šanca, že do spálne sa vkradne všednosť. Buďme k sebe úprimné, nie je ľahké udržať nával vášne tak ako na začiatku. Samozrejme môžete vyskúšať nejaké nové polohy alebo techniky, ale príde čas, keď sa vám budú zdať tiež monotónne. Vtedy prichádzajú na rad sex game. Muži ich milujú a vám zaručia, že sa rozhodne nebude ten váš ponáhľať do náručia inej ženy. 

Neprehliadnite: Začala som si s chlapom, ktorý bol tesne po rozvode: Takto som zistila, že som len záplatou, neurobte rovnakú chybu

Prvá a najdôležitejšia vec, ktorú by ste si mali zapamätať je, že váš mozog je najmocnejším sexuálnym nástrojom, ktorý máte k dispozícii.

Pokiaľ ho dokážete nabudiť správnou myšlienkou, nemáte sa čoho obávať. Automaticky sa zapne a zatúžite s partnerom po niečom nezvyčajnom a inom. Existuje mnoho hier, ktoré si môžete dopriať. 

Hranie rolí

Hranie rolí je súčasťou hrania vašej fantázie v reálnom živote. Môžete si zahrať svoje obľúbené filmové postavy a vytvoriť si z nich príbeh. Čokoľvek hráte, buďte v tom dôslední, zvádzajte, flirtujte a užívajte si to.

Papierové chipsy

Na to budete potrebovať pero, papier a misku. Urobte si výstrižky, na ktoré napíšete päť svojich sexuálnych fantázií. Požiadajte svojho partnera, aby urobil to isté, zmiešajte papieriky spolu v miske. Vyberte si jeden a to, čo je na papieriku zrelizujte.

Card game

Môže to byť akákoľvek kartová hra, v ktorej ste obaja dobrí. Platí pravidlo, že vždy, keď prehráte, vyzlečiete si jeden kus oblečenia. Toto je zábavné, sexi a musíte obaja tak trochu vykračovať z komfortnej zóny. 

Zmrzlinové pokušenie

Táto hra je veľmi zábavná. Budete potrebovať lyžicu, šatku a zmrzlinu. Zaviažte partnerovi oči a on vás bude kŕmiť. Čokoľvek spadne mimo, musí z vás zlízať. Potom si úlohy vymeňte. Samozrejme pri hre ste obaja nahí. 

Mohlo by vás zaujímať: Museli mi stroskotať tri vzťahy, aby som prišla na to, čo sa za tým skrýva: Dnes som už konečne sama sebou

Hrávate s partnerom sex game?

spolu hlasovalo 369 ľudí

Áno
56
Nie
313