Presunúť na hlavný obsah

Jedna z najsympatickejších slovenských herečiek po dlhej dobe ukázala fotku syna: Jakubko rastie ako z vody, bude celý otec?

Slovenské celebrity

Jedným z najstabilnejších a súčasne najšťastnejších párov nášho šoubiznisu je manželská dvojica Gabriela Mihalčínová Marcinková a Martin Mihalčín. Z ich vzájomnej lásky vzišli dve deti, najmladší Jakubko onedlho oslávi druhé narodeniny. Zdá sa, že bude celý otec.

Svoje "áno" si povedali v roku 2015, svadba predchádzala niekoľkomesačnému randeniu. Hoci sa nepoznali roky, vedeli, že sú si súdení. Úspešná, talentovaná a pôvabná herečka Gabriela Marcinková našla muža svojho života v lídrovi kapely Heľenine oči Martinovi Mihalčínovi. 

Tvoria krásny pár a vidno, že medzi nimi panuje harmónia, že napriek rokom, čo sú manželia, si stále vážia jeden druhého. Do života im vstúpili dve deti. Ako prvá prišla na svet Emka, z ktorej sa tento rok stane päťročná slečna. Zdá sa, že malá princezná je vernou kópiou svojej krásnej mamy, má viacero Gabikiných čŕt. 

V roku 2020 herečka zistila, že Emka sa dočká súrodenca. Jej braček Jakubko na jar oslávi dva roky. Hrdí rodičia sa dohodli na tom, že ratolesti budú chrániť pred sociálnymi sieťami. Preto je záber Jakubka, ktorý v týchto dňoch na Instagram pridala herečka, taký výnimočný.   

Prečítajte siBývalá kráľovná krásy Ivana Christová sa stala mamou v 23 rokoch: Dnes má jej dcéra takmer 30 a vyzerajú ako sestry

Chlapček je vyfotený na pláži, sedí na promenáde a hrá sa s autíčkami. "Moje obľúbené rodičovské chvíle - sledovať, ako sa deti hrajú, a nič okolo seba nevnímajú. Chlapec a jeho autá," napísala jeho milujúca mama. 

Prečítajte siPo rokoch sa vracia naplno k herectvu: Jana Majeská má doma rodinku ako z katalógu, aký je jej recept na šťastie?

Hoci Jakubkovu tvár nevidno, je veľmi pravdepodobné, že čoraz viac sa bude podobať na svojho otecka. Michal totiž prednedávnom vytiahol fotku, na ktorej je ako škôlkar. Jemné blond vlasy a línia brady naznačujú, že synček bude po ňom.