Presunúť na hlavný obsah

Saša Orviská ukázala fotku svojej mamy s otcom za mlada: Vyzerajú absolútne totožne ako známa moderátorka s partnerom

Slovenské celebrity

Známa a obľúbená moderátorka Alexandra Orviská je v showbiznisovom svete veľkou inšpiráciou. A nielen čo sa týka fashion oblasti, ale aj životného štýlu a vzťahov.

Sympatická moderátorka po boku svojho partnera Jara absolútne žiari a je jasné, že majú medzi sebou výnimočné puto

Známa a obľúbená moderátorka, Alexandra Orviská je pre mnohé ženy inšpiráciou vo viacerých oblastiach. Je nespútaná, vášnivá, miluje dobrodružstvá a v neposlednom rade má aj neuveriteľný cit pre módu. Saša za každých okolností vyzerá skvele, na nič sa nehrá a vždy je sama sebou. Otvorene vám povie, čo si myslí a preto si ju aj ľudia cenia.

Je dvojnásobnou mamou a so svojim ex, bubeníkom Martinom Valihorom, ktorý je otcom jej dcérky majú doteraz skvelý vzťah. 

Prečítajte siVýznamný deň v živote Mareka Fašianga a Terezy Bizíkovej: Ich dievčatko oslávilo 1. narodeniny, toto sú ich najcennejšie zábery

Sama Saša sa v niekoľkých rozhovoroch vyjadrila, že ho vníma ako super kamoša je pre ňu dôležité, aby dobre vychádzali, čo sa im aj darí. Rovnako si rozumie aj Martinovou manželkou Natáliou a on zase s jej frajerom Jarom. S ním má krásna moderátorka rozkošného synčeka Jonatana. Rodiny spolu trávia dovolenky, Vianoce a sú jasným dôkazom toho, že ak sa chce, všetko sa dá. Občas stačí len vlastné ego potlačiť do úzadia.

Sympatická moderátorka po boku svojho partnera Jara aj po rokoch absolútne žiari a je jasné, že majú medzi sebou výnimočné puto. Naozaj im to krásne ladí vo všetkých oblastiach. 

Nedávno však moderátorka zdieľala fotku svojich rodičov za mlada, pričom si mnohí mysleli, že je to ona s Jarom. Vyzerajú totiž takmer totožne.

Pri tejto fotografii môžeme smelo konštatovať, že žena si hľadá partnera po vzore svojho otca. Minimálne výzorom sú si na tomto zábere Sašin ocino a frajer naozaj podobní. Rovnako sa moderátorka veľmi ponáša na svoju maminu. Strih vlasov, úsmev aj oči. Skrátka, ako keby mame z oka vypadla. Krása!

Prečítajte siNový rok, nový začiatok: Naša bývalá reprezentantka po desaťročnom manželstve žiari šťastím po boku šarmantného Francúza