Presunúť na hlavný obsah

Nebola to láska na prvý pohľad, nakoniec je jedna z najsilnejších: Dara Rolins našla životnú lásku v českom Kevinovi Costnerovi

Slovenské celebrity

Táto žena je fenomén. A to bez preháňania. Dokonalý hlas, sexi telo, krásna pleť a vnútorná vyrovnanosť. No a v 50-tke našla aj lásku svojho života. A hoci cesta k jednoduchému šťastiu ani pre ňu nebola vždy prechádzka ružovou záhradou, vždy všetko ustála s gráciou.

Našla lásku svojho života, no nečakajte romantiku hneď od začiatku

Od štyroch rokov bol jej život spätý so svetlami reflektorov. Dara Rolins je vo svete showbiznisu skrátka fenoménom. Jej hviezda zažiarila okamžite a dodnes je na výslní. Veľká profesionálka s obrovskou charizmou a energiou si vás pri stretnutí okamžite získa. Je si dobre vedomá toho, že každý úspech je vykúpený húževnatosťou. Miluje život, užíva si prítomnosť a rokmi pochopila, čo je najpodstatnejšie. 

Čítajte tiež: Vanessa svojou krásou čoskoro zatieni slávnu mamu: Andrea Verešová má doma princeznú, ktorej odovzdala tie najlepšie gény

So spevákom Matějom Homolom má dcérku Lauru a hoci sa ich spoločný život prerušil, doteraz majú medzi sebou puto. Hoci lásku hľadala dlho, konečne sa po jej boku objavil muž, ktorý je pre ňu zdá sa tým pravým. Už dlhší čas tvorí pár s českým futbalistom Pavlom Nedvědom. V Česku sú obaja mimoriadne slávni a Pavel, ktorého volajú Paolo Grande, je aj v Taliansku skutočne megahviezda. 

Hovorí sa, že známy futbalista mal na krásku slabosť už dlhšie a páčila sa mu. Ona to však nebrala vážne, aj keď jej posledné roky na narodeniny vždy poslal kvety a šampanské. Stretli sa však až v Taliansku, kde mala Dara pracovné povinnosti. 

Prvú spoločnú kávu si dali na Lago di Garda. Nečakajte však romantiku hneď od začiatku. Tam si speváčka vzala pre istotu aj kamaráta. Sama sa vyjadrila, že to bolo pre ňu zvláštne, v podstate bol Pavel cudzí človek, dovtedy sa stretli len na jednom fotení. No a hoci to z jej strany nebola láska na prvý pohľad, ľady sa pohli. Začali si písať a jej to bolo príjemné. O dva mesiace sa stretli opäť v Taliansku, no už len oni dvaja.

"Tým, ktorí sa radujú s nami a prajú nám to, ďakujeme... Nie sme dokonalí, ale myslím, že máme obaja srdce na správnom mieste. Aj preto svojho nového muža milujem a rovnako ako on pri mne, stojím aj ja pri ňom. V dobrom aj zlom."

Známa kráska tak v 50-tke našla svojho Kevina Costnera, svoju spriaznenú dušu a životnú lásku. Nikdy nevyzerela a nepôsobila spokojnejšie ako teraz. Dara si veľmi dobre uvedomuje, aký krehký je život a čo je v ňom to najpodstatnejšie. 

"Neprajem si nič viac, než pokoj a obyčajné šťastie, kedy máte na blízku ľudí, ktorých milujete. Tak ako včera večer, na rozsvietení vianočného stromčeku vo Vyžlovke, kde žije skoro celá moja, aj Lolinkina rodina. S mojim Kevinom Costnerom po boku. Prajeme aj vám všetkým pokojný predvianočný čas."

Neprehliadnite: Futbalista Marek Hamšík sa chce venovať viac manželke a deťom: Vyrástli z nich veľkí fešáci a takáto krásna princezná