Presunúť na hlavný obsah

Túto Slovenku uplynulé dni svetové médiá spájali so slávnym športovcom: Akosi sa však pozabudlo na to, že je vydatá

Zahraničné celebrity

Svet šoubiznisu je neúprosný, na vyvolanie senzácie stačí naozaj málo. Svoje o tom vie i Veronika Rajek, ktorá bola v týchto dňoch spájaná s hviezdnym športovcom Tomom Bradym len vďaka sérii fotiek a popisu, ktoré zverejnila na sociálnej sieti.

Meno Veroniky Rajek netreba zvlášť prestavovať. Slovenská modelka v roku 2016 patrila k finalistkám Miss Slovensko a v modelingovej brandži pôbosbí dodnes. Okrem toho sa radí medzi najsledovanejšie Slovenky na Instagrame, na ktorom má fanúšikovskú základňu presahujúcu 3 milióny užívateľov. Z tohto počtu je určite veľká časť ľudí, ktorí sympatickú blondínku sledujú práve kvôli inšpirácii, Veronikin životný štýl jej totiž ukážkový. 

Okrem toho, že patrí medzi ženy, ktoré na sociálnych sieťach nepodľahli rôznym úpravám, tak sa o seba i príkladne stará. Nedá dopustiť na pravidelné cvičenie a zdravý jedálniček. "Nepatrím k ľuďom, ktorí by sa retušovali, ale zdieľam prirodzenosť," povedala nám dávnejšie modelka. "Stalo sa mi, že ľudia skutočne klamú na sociálnych sieťach a keď niekde vidím daných ľudí, uvedomím si, že na fotkách sa o čosi vylepšili - ponaťahovali si nohy, zúžili pás. Ukazuje to nespokojnosť človeka. Keď mňa ľudia stretnú, povedia mi, že vyzerám rovnako. Som naturálna, no chápem, že sa moceme v kruhu, kedy nikto nikomu neverí a presvedčia sa až v realite," dodala. 

Prečítajte si: Všetci si mysleli, že je tehotná, ale ona v skutočnosti trpela: Hailey Bieber prehovorila o probléme, ktorý trápi viacero žien

V týchto dňoch sa Veronikino meno spájalo najmä so svetoznámym športovcom - Tomom Bradym. Stalo sa tak po tom, čo populárna Slovenka na svoj Instagram zavesila sériu fotiek zo zápasu amerického futbalu, na ktorých je oblečená v drese s Bradyho slávnou 12-tkou. A k svojmu postu ešte pridala pár slov, po ktorých svetové médiá ihneď začali špekulovať, či krásna Slovenka nepadla do oka športovej legende. "Videla som legendu a ak sa ma niekto znova opýta, či milujem Bradyho, áno, milujem ho, a ukážte mi niekoho, kto nie. Aj jeho neprajníci ho milujú, lebo vedia, že je Tom Brady," napísala Rajek s poďakovaním za úžasnú hru.

Tým, že Bradymu po 13-tich rokoch skrachovalo manželstvo s modelkou Gisele Bündchen, ktorá mu priviedla na svet dve nádherné deti, sa vo veľkom rozmohli dohady typu, že Veronika je novou možnou priateľkou špičkového hráča amerického futbalu. Táto špekulácia neobišla ani titulnú stránku portálu Daily Mail. 

Prečítajte siBen pred JLo pokľakol so vzácnym prsteňom s ešte vzácnejším odkazom: V šperku sú vyryté tieto tri slová

Akosi sa však pozabudlo na fakt, že Veronika pred troma rokmi povedala "áno" mužovi, od ktorého si vzala i priezvisko. A že na zápase, z ktorého zverejnila spomenutú sériu fotiek, jej robil spoločnosť práve jej manžel Viktor, ktorý na svojom Instagrame zverejnil video zachytávajúce hru.  

Veronika sa netají tým, že svojho manžela miluje a chce s ním zostať do konca života. "Podporuje ma vo všetkom, čo robím, súhlasí s tým. Chránime si súkromie, žijeme si spolu, a tak je absurdné, že som spájaná s inými mužmi. Som človek, ktorý verí na pravú lásku a vždy som sa chcela vydať mladá. S manželom máme spoločné záujmy, chceme mať spolu deti, neskôr vnúčatá, no zároveň sme samostatné bytosti, ktoré vedia byť šťastné samé so sebou. Prešli sme si neľahkým obdobím, keď mu diagnostikovali zákernú chorobu. Starala som sa oňho a vedela, že to spolu prekonáme. Prekonali sme a ja viem, že s ním chcem zostať do konca života," povedala nám vlani.