Presunúť na hlavný obsah

Veronika Rajek nedá dopustiť na kombináciu týchto cvikov. Vďaka nim sa stala jednou z najsexi Sloveniek

Slovenské celebrity

Je mladá, krásna a úspešná. Jedna z najsledovanejších Sloveniek na Instagrame otvorene priznáva, že pozornosť získala aj vďaka telu, na ktorom ustavične pracuje. Pre Feminity zároveň prezradila triky, ktorými sa udržuje v poriadku.

Mladá Slovenka sa stala známou najmä vďaka sociálnym sieťam, kde ju k dnešnému dňu sleduje viac než milión sledovateľov. O tom, že nejde o žiadnych kúpených followerov či náhodu svedčia aj jej kontakty, ktoré práve kvôli Instagramu získala. Jej výzor si všimol aj slávny Dan Bilzerian, ktorý si ju zvolil ako jednu zo svojich tvárí svojej plavkovej kolekcie či dokonca otec supermodeliek Gigi a Belly Hadid, ktorý povabnú Veroniku sleduje. 

Sympatická kráska priznáva, že na svojom profile sa zameriava najmä na životný štýl - konkrétne na svoje telo, ktorým sa prezentuje. Podľa jej slov však nejde o žiadne lacné prezentovanie, práve naopak - cvičením, ako aj spomínaným životným štýlom sa snaží inšpirovať viaceré ženy. 

Prečítajte si: Slovenka Veronika prekročila hranicu milión sledovateľov: Nie všetko na sociálnych sieťach je umelé

Fitko ako psychohygiena 

Napriek tomu, že sa môže pýšiť doslova ukážkovým telom, je však pravdou, že aj ona má dni, kedy sa jej cvičiť jednoducho nechce. „Najhoršie je premôcť sa, mám fázy, kedy som buď vystrelená a neviem čo so sebou, a tak idem cvičiť a fázy, kedy sa mi nechce. Keď sa však oblečiem a už kráčam do posilky, ide to,'' prezrádza Veronika, ktorá si fitko dopraje približne 5-krát do týždňa. 

„Ako prvé sa vo fitku venujem kardiu, no toho úprimne veľa nerobím, beh vo svojej rutine nemám. Idem na schody, to je taká kombinácia kardia a silového, potom následujú drepy, cvičenie pánvového dna a klasické cviky na brucho,'' uvádza jedna z najsexi Sloveniek a dodáva, že na záver si väčšinou dopraje sklapovačky vo vzduchu. Čas vo fitku je pre ňu posvätný - a tak ju nenájdete rozprávať sa s niekým iným. „To je veľká chyba žien, veľa času sa vo fitku prerozprávajú. U mňa je to jediný čas, kedy nerozprávam, je to jednoducho len môj čas,'' dodáva.

Zelenina ako základ 

Aj keď sa v strave výrazne neobmedzuje, práve naopak, priznáva, že sa v jej jedálničku nachádza až príliš veľa sladkého, faktom je, že aj Veronika má zopár pravidiel týkajúcich sa stravy, ktoré jej pomáhajú udržať zdravé telo. Neprípustný je pre ňu akýkoľvek typ fastfoodu, ktorý už roky nemala - a naopak, neodmysliteľnou časťou jej jedálnička je zelenina. „Tu jem každý deň a veľa. Dalo by sa povedať, že ku každému jedlu mám práve ju, mäso jem len raz za čas,'' uviedla ďalej na margo svojho stravovania.

Fixné časy na jedlo nemá, je vtedy, keď cíti, že je hladná. Ráno však nezačne bez svojho typického rituálu. „Ešte predtým, než vstanem, manžel mi pripraví limetkovú vodu a následne odšťaví zeler. To sa mi stále nechce piť, no je to skutočne zázrak,'' dodala Veronika.

Neprehliadnite: Michaela Kocianová si udržiava perfektnú figúru. Na tajomstvo, ktoré jej formuje dokonalé nohy, nedá dopustiť