Presunúť na hlavný obsah

Dara Rolins v 50-tke sexi ako nikdy predtým: Toto je tajomstvo jej nádhernej postavy a tváričky

Slovenské celebrity

Pred dvomi dňami oslávila 50 - tku, no vyzerá neskutočne. Táto žena je skrátka fenomén. Vo všetkých ohľadoch. Od dokonalého hlasu, figúry, charizmy. Ako to robí?

Je náročné balancovať v tom našom ženskom svete, plnom všetkých tých nárokov a predsudkov

Najznámejšia slovenská speváčka, charizmatická a nadherná Dara Rolins oslávila 7. decembra krásne okrúhle narodeniny. Hoci pri žene sa vraj hovoriť vek nemá, ona je na tú svoju 50-tku hrdá.

"Aj keď mám narodeniny každý rok, tieto sú výnimočné. 50 je mocné číslo a ja som šťastná, že som šťastná, zdravá, milovaná. Každý deň sa dívam rovnako zvedavo na to, čo ďaľšieho mi život prinesie a za tie roky som sa naučila prijať všetko ako "boží plán". Osud, proste niečo, čo má v mojom živote miesto, z čoho sa mám poučiť, pochopiť, zoceliť, alebo iba obyčajne radovať. Beriem všetko! Pretože TO je život...Ďakujem za všetky zážitky, ďakujem za Lolu, za svoju skvelú rodinu, lásku a ďakujem aj za vás, za miesto vo vašom srdci. A dopredu za všetky dnešné priania, virtuálne objatia v komentoch tu, na mojom účte. Aj vďaka vám som kto som, kde som...", vyznala sa kráska na svojej sociálnej sieti. 

Prvýkrát sa objavila na televíznych obrazovkách, keď mala 4 roky, od 6 sa aktívne venovala spevu a v 10 - tich absolvovala svoje prvé koncertné turné. No a rokmi sa vypracovala sa na ozajstnú pop divu. 

Dara má nielen neuveriteľný talent, ale aj vyzerá neskutočne. Má absolútne bezchybnú figúru a dokazuje, že v živote je najpodstatnejší balance. To, ak nájdete skutočnú vnútornú rovnováhu, budete spokojní sami so sebou, so svojou pleťou, postavou, uverí tomu aj vaše vnútro a prejaví sa to aj navonok. Základom je zdravá sebaláska a úcta k sebe. Azda od toho sa všetko ostatné odvíja. 

 

"Je náročné dnes balancovať v tom našom ženskom svete, plnom všetkých tých nárokov a predsudkov, pod všade prítomným tlakom na dokonalosť..." 

Prečítajte siNový lámač ženských sŕdc? Syn Daniely Peštovej zdedil všetku krásu po mame 

 
 

 

"Neexistuje nič ako ideálny stav, lebo každý vidíme, hľadáme ideál inde a inak. Žiadne parametre nie sú smerodatné vrámci určovania krásy, dokonalého stavu, či spôsobu prevedenia. Je to o nás. O mne, o tebe. O našom pocite, našom videní, názore na vec. To "tvoje" nemusí byť "to moje". Ži a nechaj žiť. Hlavne sa starať o seba. A v prípade akejkoľvek potreby niekoho usmerňovať, vychovávať, poučovať, poprosím aplikovať na deťoch. V ideálnom prípade na svojich."

Táto charizmatická speváčka vždy bola sama sebou na nič sa nehrala a vidieť, že život si užíva plnými dúškami. Ide z nej neuveriteľná energia, ktorá dostane každého, kto sa v jej blízkosti objaví. Je sebavedomá, inteligentná, talentovaná, vášnivá, nespútaná aj láskavá. A nielen pred kamerami, či objektívmi fotoaparátov, ale LIVE!  

Čítajte tiež: Dara Rolins žiari na všetky strany: Zamilovanosť až po uši ju omladila o niekoľko rokov\

Neexistuje nič ako ideálny stav, lebo každý vidíme, hľadáme ideál inde a inak. Žiadne parametre nie sú smerodatné vrámci určovania krásy, dokonalého stavu, či spôsobu prevedenia. Je to o nás. O mne, o tebe. O našom pocite, našom videní, názore na vec. To "tvoje" nemusí byť "to moje". Ži a nechaj žiť. Hlavne sa starať o seba. A v prípade akejkoľvek potreby niekoho usmerňovať, vychovávať, poučovať, poprosím aplikovať na deťoch. V ideálnom prípade na svojich."

Táto charizmatická speváčka vždy bola sama sebou na nič sa nehrala a vidieť, že život si užíva plnými dúškami. Ide z nej neuveriteľná energia, ktorá dostane každého, kto sa v jej blízkosti objaví. Je sebavedomá, inteligentná, talentovaná, vášnivá, nespútaná aj láskavá. A nielen pred kamerami, či objektívmi fotoaparátov, ale LIVE!