Presunúť na hlavný obsah

Nový lámač ženských sŕdc? Syn Daniely Peštovej zdedil všetku krásu po mame

Slovenské celebrity

Svet modelingu je veľmi dynamický, rýchlo sa mení, no napriek tomu má svoje stálice. Daniela Peštová je jednou z nich, rodáčka z Česka má za sebou hviezdnu kariéru, v ktorej pokračuje aj po 50-tke. Popri tom, ako fotila titulky prestížnych magazínov, sa stala aj viacnásobnou mamou. Z jej najstaršieho potomka je dnes atraktívny mladý muž. Vlastne pokojne ho môžeme titulovať ako lámača ženských sŕdc.

Krása sa u nich zrejme dedí z generácie na generáciu. Topmodelka Daniela Peštová, ktorá nepochybne patrí k najúspešnejším modelkám, sa v roku 1996 stala prvýkrát stala hrdou mamou syna. Chlapcovi dali meno Yannick Fausto. Od narodenia nesie otcovo priezvisko Buti. 

Talian Tommaso Buti však pri svojej čerstvo založenej rodine dlho nezotrval, krátko po Yannickovom príchode na svet sa konal rozvod. "Milovala som to, že som tehotná a nemohla som sa dočkať toho, že sa stanem matkou. Všetky očakávania, ktoré som mala, však materstvo tromflo," prezradila retrospektívne modelka, ktorá je za svojho syn vďačná.

Peštová a Buti šli od seba tri roky po tom, ako si vymenili manželské sľuby. Yannick trávil čas najmä pri svojej mame, ktorá sa po pôsobení v Spojených štátoch znova usadila vo svojom rodnom Česku. Následne stretla životnú lásku - slovenského speváka Paľa Haberu. 

Prečítajte siVIDEO: Backstage galavečera Schwarzkopf Elite Model Look 2022: Takto to vyzeralo za oponou

Habera modelkinho syna z prvého manželstva prijal ako za vlastného, vychováva ho od jeho piatich rokov. Dnes má Yannick 26 rokov a svet modelingu mu leží pri nohách. Po hviezdnej mame totiž zdedil snáď všetky gény či modelingové predpoklady. 

Dokonale to vidno na fotke, ktorú pred pár dňami pridala na Instagram Daniela. Záber zachytáva Peštovú a Yannicka, mapuje zákulisie modelingového fotenia. Pozitívne ohlasy na seba nenechali dlho čakať.

Prečítajte siV čase sociálnych sietí je modeling ako rola v Hollywoode: Najúspešnejšie Slovenky prezradili ich najväčší kariérny vrchol

Ľudia sa tomuto záberu úprimne potešili vrátane nás. Yannick je veľmi zaujímavý a tvárny mladý muž, ktorý má vo svete modelingu silné kontakty a mohol by sa touto profesiou pokojne aj živiť. Čo si myslíte vy? 

Páči sa vám syn Daniely Peštovej?

spolu hlasovalo 448 ľudí

Áno
205
Nie
243